Snapchat hay aksi bir hata oluştu
Genel

Snapchat hay aksi bir hata oluştu

Daha önceden sorunsuz bir şekilde Snapchat’e girerken en son denemenizde hay aksi bir hata oluştu şeklinde bir hatayla karşılaştıysanız, bu hatanın yaygın sebebi Snapchat sunucularının geçici bir süre zarfında ziyaretçi yoğunluğunu karşılayacak hizmeti veremiyor olmalarıdır.

Snapchat’in yazılım güncellemesi yapması, sunucu bakımı yapılması veya Snapchat’e siber saldırı yapılması gibi nedenlerle siteye geçici olarak giriş yapılamıyor olabilir. Facebook ve İnstagram gibi yaygın kullanılan sosyal medya platformları da zaman zaman aynı sorunu yaşamaktadırlar.

Hay aksi bir hata oluştu hatasının sebebi Snapchat kaynaklı ise kullanıcının biraz bekleyip sistemin yeniden açılmasını beklemekten başka bir seçeneği bulunmamaktadır.

Hata Snapchat kaynaklı mı nasıl öğrenirim ?

Snapchat’e girerken sadece siz mi hata alıyorsunuz yoksa herkes mi giremiyor, bunu öğrenmek için https://downdetector.com/status/snapchat/ linkine gidip Snapchat istatistikleri inceleyebilirsiniz.

Down detector sitesi Snapchat’in kullanılabilirlik durumunu ve hata istatistiklerini tutmaktadır. Web sitede Snapchat de genel bir sorun olup olmadığı bilgisi yer almaktadır. Bu yazıyı hazırlarken Down detector sitesine girdim ve ekran görüntüsü aldım.

No problems at Snapchat mesajını alttaki resimde görmektesiniz. Sitede ayrıca Snapchat hatalarının istatistiği de yer almaktadır. Sağ tarafta bulunan ülkeler listesinden Türk bayrağına tıklayıp Snapchat’in ülkemizde çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi almak mümkündür.

Snapchat hay aksi bir hata oluştu

Snapchat hay aksi bir hata oluştu hatasının diğer sebepleri ve çözümleri

Hata Snapchat sunucularından kaynaklanmıyorsa, hatanın sebebi aşağıdakilerden biri olabilir:

İnternet bağlantınız sık kesiliyordur veya çok zayıftır. Çözüm: İnternet bağlantınızı kontrol edin. İnternet bağlantısını kesip yeniden bağlanmayı deneyin.

Cihazınızda Snapchat’in onaylamadığı 3. taraf yazılım kullanıyorsunuzdur. Çözüm: Yazılımı devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Snapchat’i kendi resmi uygulamasından değil de başka bir Snapchat uygulaması üzerinden kullanıyorsunuzdur. Çözüm: Yüklü Snapchat uygulamasını silip Snapchat’in resmi uygulamasını yükleyiniz.

Telefonunuz rootludur. Çözüm: Root’u kaldırıp deneyiniz.

Replika telefon kullanıyorsanız Snapchat telefonu doğrulayamadığı için sorun olabilir. Çözüm:?

Yazılım güncellemesi gerekiyor olabilir.Çözüm: Güncelleme yapınız.

VPN kullanıyorsanız sorun o olabilir. Çözüm: VPN’yi kaldırınız.

DNS ayarlarınız bozulmuş olabilir. Çözüm: DNS ayarlarınızı eski haline getiriniz.

Cihazınız ile Snapchat arasında internet bağlantısı ile kurulan sanal veri yolu sebebi bilinmeyen bir hata-çakışma nedeniyle tıkanmış olabilir. Çözüm: Wi-fi’yi kapatıp açmak, mobil veriyi açıp kapatmak, uçak moduna geçip, tekrar bağlanmak çözüm olabilir.

İLGİLİ YAZILAR:

Snapchat silinen kişiyi geri getirme

Snapchat konumuma kim baktı ?

Snapchat üzgünüz görünüşe göre şu anda hesap oluşturamıyorsun

Snapchati silip tekrar yüklesem fotoğraflar silinir mi ?

Snapchat şifremi unuttum telefon numaramı değiştirdim

Snapchat şifremi unuttum e-postamı bilmiyorum

Snapchat şifre yanlış diyor

Snapchat hay aksi bir hata oluştu

Snapchat telefon numaramı doğrulamıyor

Snapchat arkadaş olmadan mesaj atılır mı

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi pastebin cricket çakmak