Programlar

Hotspot shield nereden indirilir

Engelli sitelere giriş için yaygın olarak VPN programları kullanılır. Bu programlardan en fazla bilineni Anchorfree şirketinin piyasaya sürdüğü Hotspot shield programıdır.

Bu programın ücretsiz versiyonu vardır ama internette gezinirken bir takım reklamlara kalırsınız. Bir de paralı versiyonu vardır. Hotspot shield Elite denilen bu versiyonda reklama maruz kalmazsınız ayrıca gezinme hızınız daha yüksektir.

Hotspot shield programını kullanırken kullanıcılar bazı sorunlarla karşılaşabilmektedir. Ancak bu sorunların çözümleri vardır.

Mesela eski sürüm silinmeden yeni bir sürüm yüklenirse ön yükleme hatası verecektir. Bu hatayı verdiğinde Revo Uninstaller programı ile Hotspot Shield’e ait bütün dosyaları eksiksiz olarak sistemden silip programı yeniden indirmeniz gerekir.

İkinci bir sorun ise Hotspot Shield programını açtığınızda beyaz ekranda kalakalmasıdır. Bu sorunu halletmek için yeniden başlatmanız gerekir.

Bazen de “Hotspot Shield has detected an internal error” şeklinde hata verebilir. Böyle bir hata verirse Windows işletim sisteminden aşağıdaki yolu izleyiniz.

Denetim Masası / Yönetimsel Araçlar / Hizmetler / “Hotspot Shield Service” sağ tıklayıp “Başlat” seçeneğine tıklayınız.

Hotspot shield nereden indirilir ?

Arama motoruna mobil vpn indir yazınca size birçok seçenek sunulanacaktır. Hotspot shield download butonuna basarak program indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Önemli bir hatırlatma

Vpn programları geride iz bırakmadan sansürsüz ve sınırsız bir şekilde sanal alemde gezinme imkanı verse de suç teşkil eden fiillere bulaştığınızda bir süre sonra polis kapınıza dayanacaktır. Yani sınırsız özgürlük bile aslında sandığınız kadar kuralsız bir özgürlük değildir, ülkemizin bilişim suçları ile mücadele eden emniyet güçleri siz geride iz veya dosya bırakmadığınızı düşünseniz de size rahatlıkla ulaşabilir, sanal suçlarınızı ayrıntılarına kadar tespit edebilir.

Farklı vpn programları hakkında detaylı bilgi için indirshop.com sitesindeki android için VPN & PROXY Windows için Antisansür kategorilerine göz atabilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak cemre.com pp büyütme