internet

Snapchat telefon numaramı doğrulamıyor

Eğer snapchat telefon numaramı doğrulamıyor sorunu ile karşılaştıysanız üzülmeyiniz bunun çözümü var. Bu sorunu birkaç farklı sebeple yaşayabilirsiniz.

Doğrulama yaparken bağlantı kurulamıyor olabilir. Bunun çözümü şu şekildedir:

  • Uygulamadan çıkmak için Home tuşuna basarak uygulamayı kapatın. Daha sonra giriş düğmesine çift tıklayın ve parmağınızı uygulama üzerinde tutun. Köşede kırmızı renkli daire görününce ona basın.
  • Uygulama kapatıldıktan sonra , uygulamayı açın ve arkadaşınızı tekrar eklemeyi deneyin.
  • Bu işe yaramazsa, telefonunuzu kapatın ve tekrar açın.
  • Sorun hala devam ediyorsa, uygulamayı tamamen silin ve yeniden yükleyin .

Bunları yaptıktan sonra muhtemelen doğrulama yapabileceksiniz.

Doğrulama Kodu Olmadan Snapchat e Nasıl Girilir ?

Doğrulama kodunuzu kaybettiyseniz ve uygulamaya kayıtlı bir telefon yoksa, Snapchat hesabınıza başka bir cihazdan giriş yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Not: Bu yöntem için kurtarma kodunuza ihtiyacınız olacaktır. Bu kurtarma kodu oturum açma doğrulaması sırasında size verilir.

  • Telefonunuzda Snapchat’i başlatın.
  • Kamera ekranınızın üstündeki simgesine ve ardından profil ekranına dokunun. Şimdi “Giriş Doğrulama” adlı seçeneğe dokunun. Bu seçenek “Hesabım” altında yer alacaktır.
  • Şimdi ‘Aygıtları Unut’ seçeneğini seçin
  • Şimdi önceki cihazı seçin ve unut seçeneğini seçin.

Bu, Snapchat geçmişinin ilişkilendirilen aygıtı unutmasını sağlar, böylece doğrulama koduna gerek olmadan herhangi bir telefondan Snapchat’e giriş yapabilirsiniz.

Yukarıda anlatılanları denemenize rağmen sorun çözülmezse Snapchat’ta yeni bir hesap oluşturarak meseleyi halledebilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak