Snapchat üzgünüz görünüşe göre şu anda hesap oluşturamıyorsun
Genel

Snapchat üzgünüz görünüşe göre şu anda hesap oluşturamıyorsun

Snapchat’e kaydolmaya çalışırken üzgünüz görünüşe göre şu anda hesap oluşturamıyorsun şeklinde bir hata mesajı alırsanız bunun sebepleri ve çözüm önerileri aşağıda verilmiştir.

İnternet bağlantınız zayıf olabilir

Çözüm: Bazen Snapchat sunucuları yoğun olabilir veya sizin internet bağlantınız zayıf olabilir. Biraz bekleyip tekrar deneyebilirsiniz veya internet bağlantınızı kesip yeniden bağlanarak hesap oluşturma işlemine yeniden başlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz kullanıcı adı başkası tarafından alınmış olabilir

Çözüm: Başka bir kullanıcı adı ile yeniden deneyiniz.

13 yaşından küçük olabilirsiniz

Çözüm: Snapchat’e kaydolmak için en az 13 yaşında olmak gerekir. Kayıt esnasında doğum tarihinizi veriyorsanız. 13 yaşın altında iseniz bu hata mesajını alırsınız. Doğum tarihinizi 13 yaş üzeri olarak düzeltirseniz sorun çözülebilecektir.

E posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz

Çözüm: Kaydolurken daha önce kullanılan bir e posta adresini yazmış olabilirsiniz veya sehven e posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz. (Büyük harf, insert ve num lock tuşları bazen basit yazım yanlışları yaptırabilmektedir.) Bunları kontrol ediniz.

Telefon numaranızı yanlış yazmış olabilirsiniz

Çözüm: Telefon numaranızı eksik veya yanlış yazmış olabilirsiniz veya daha önce kullanılmış bir telefon numarası yazmış olabilirsiniz.  Bunu kontrol ediniz.

Resmi olmayan Snapchat uygulaması üzerinden hesap oluşturmaya çalışıyorsunuzdur

Çözüm: Snapchat’in resmi uygulaması vardır ve hesabınızı bunun üzerinden oluşturmayı deneyiniz. Resmi olmayan Snapchat uygulaması veya eklentisi kullandığınızda kaydolduktan sonra da zaman zaman bir takım sıkıntılar yaşayabilrisiniz.

Alternatif çözüm

Bunlar işe yaramazsa uygulamayı silip yeniden yükleyerek hesap oluşturmayı deneyiniz.

Hata mesajı Üzgünüz! Görünüşe Göre Şu anda bir hesap oluşturamıyorsun. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:https://support.snapchat.com/article account-questions  şeklinde gelmektedir. İsterseniz size verilen linkteki makaleleri okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi pastebin cricket çakmak