Assassin's creed origins ısdone dll hatası
Genel

Assassin’s creed origins ısdone dll hatası

Assassin’s Creed Origins gibi oyunları bilgisayarınıza yüklerken ısdone dll hatası almanız muhtemeldir. Bu hatayı çözmeniz birkaç yolu vardır.

Öncelikle oyunun adı tam olarak “Assassin’s Creed Origins R.G” dir. Eğer indirdiğiniz yerdeki klasör adında ufak hatalar var ise bunu hata olarak algılayabiliyor. Bunu düzeltmek gerekiyor.

Assassin’s creed origins ısdone dll hatası çözümü için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz:

Virüs programını devre dışı bırakmak

Virüs programları virüsleri engelledikleri gibi kırık programların kurulumlarını da engelleyebilirler. Ücretsiz oyun indirilen yerler çok da güvenli olmadığı için buralardan oyun indirip kurmaya kalkışırsanız virüs programınız buna engel olacak ve ısdone dll hatası verecektir.

Aslında virüs programının sizi engellemesi kötü bir şey değildir. Hakikaten de torrent ve oyun indirme sitelerinden virüs gelebilmektedir. Ancak siz bu riske girip yine de oyunu kurmak istiyorsanız virüs programını geçici olarak devre dışı bırakarak  Assassin’s creed origins kurabilirsiniz. Böylece isdone dll hatasından kurtulursunuz. Daha sonra yeniden virüs programını aktif etseniz dahi yeniden isdone dll hatası vermeyecektir.

RAM yetersizliği

Assassin’s creed origins epeyce yer kaplayan bir oyundur. Sıkıştırılmış halini açınca bilgisayarınızın RAM’i yetmeyebilir ve ısdone dll hatası verebilir. Bu durumda bilgisayarınızın RAM’ini artırmanız gerekebilir veya virtual memory i artırmanız gerekebilir. Daha fazla bilgi için TIKLAYIN

isdone.rar dosyasını yeniden indirmek

isdone.rar dosyasını yeniden indirip C:/Windows/system32 (64 ise 64 e atılır) içine atmak da bir çözüm olabilir. Bu işlemin nasıl yapılacağı şu yazımızda belirtilmiştir.

Assassin’s creed origins i güvenli moda kurmak

Bazen internet veya bilgisayar içindeki bazı programlar yeni programların kurulumunu engelleyebilmektedir. Bilgisayarı bu tür etkilerden geçici olarak arındırmanın yolu güvenli moda çalıştırmaktır. Şu yazımızda anlatılanları uygulayarak Assassin’s creed origins i yükleyebilirsiniz.

Yükleme esnasında Direcxt tikini kaldırma

Assassin’s creed origins oyununu bilgisayarınıza yüklerken Direcxt dosyaları yüklemeye engel olabilir, bunun tikini kaldırıp yüklemeyi deneyiniz.

Assassin’s creed origins hakkında;

Bu oyun Assassin’s Creed: Syndicate oyununun devamı niteliğindedir. Fakat senaryosu tamamen farklıdır. Mısır’da geçen ve aksiyon içerikli bir oyundur.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak smm panel