zula kasma sorunu
Genel

Zula kasma sorunu çözümü 2020

Son zamanlarda Zula Kasma Sorunu Çözümü ile ilgili sıkça araştırma yapılmaktadır. Bizler de kullanıcılar için oyunun kasma sorunu için bazı çözümler sunacağız. Kasma probleminin yanı sıra oyundan atma problemi de yaşanabilmektedir. Elbette her oyunda bu tür problemler yaşanabilir ancak zula’ya özel çözümleri uyguladığınızda bu tür sorunlarla artık karşılaşmadan oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyuncuların PC sistemlerinin oldukça iyi olmasına rağmen oyundaki laglardan kaynaklı belirli bir süre sonra oyundan atmalar yaşanabilmektedir. Ayrıca oyun için performans testleri yapılmasına karşın yine de kasma problemi ortaya çıkabilmektedir. Öncelikle bağlantının kısa süreli ve dengesiz sağlanmasından dolayı bu sorunlar yaşanabilmektedir. Ayrıca bu durumun sistemle bir ilgisi olmadığı da gözlemlenmiştir. Zula Kasma Sorunu Çözümü ile ilgili eğer hile kullanımı yapıyorsanız o hileyi tamamen kaldırmalı ve farklı bir hesap açarak oyuna yeniden giriş yapabilirsiniz. Hile kullanımları neredeyse tüm oyunları ciddi anlamda kasmakta ve çoğu zaman oyundan kopmalara neden olabilmektedir. Bu seçeneği kullanarak tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Zula Kasma Sorunu Çözümleri Nelerdir?

Zula oyunu, son zamanlarda popülerliği artan oyunlardan biridir. Ayrıca oyunu oynarken bir takım sistem gereksinimlerine de ihtiyacınız olacaktır. Sistem gereksinimlerini öğrenmeden önce Zula Kasma Sorunu Çözümü konusunda yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • İlk olarak oyunun ayarlarına giriş yapın.
  • Daha sonra ek efektleri kapalı duruma getirin. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde oyunda yaşanan anlık donma ve kasılmalar engellenecektir.
  • Oyundaki çözünürlük ayarlarını da en sona çekmelisiniz. Çok yüksek ayar üzerinde ise bu düzeyi azaltarak kasma sorununu engelleyebilirsiniz.
  • Yüksek DPI seçeneğini aktif hale getirerek kasma sorununun önüne geçebilirsiniz.
  • Kasma problemine son çözüm olarak oyun ayarlarındaki Low’u Max olarak değiştirebilirsiniz.

Oyunu oynamak için en düşük RAM’ın 512 MB olması ve HDD’nin 2 GB olması gerekmektedir. Direct X ise 9.0c sürümü kullanılmalıdır.

Zula kasma sorununa sebep olan bir takım donanımsal sorunlar da bulunmaktadır. Bunlardan ilki ekran kartının güncellenmemiş olmasıdır. Ayrıca ekran kartının tekrardan kurulması gerekmektedir. Bu iki seçeneğe dikkat ederek sadece zulada değil birçok oyundaki kasma sorununun önüne geçebilirsiniz.

Zula Kasma Sorunu Çözümü ile ilgili olarak bilgisayar güç seçeneklerinin de bilgisayarın performansını etkilediğini unutmayın. Yüksek performans olarak kullanım yapmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamadan oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca yüksek performansta kasma yaşanıyorsa ‘dengeli’ olarak değiştirmeniz gerekebilir.

Oyun oynarken arka planda farklı bir programın açık olmaması gerekir. Açık kalan programları görev yöneticisi üzerinden kapatmalı ve oyuna devam etmelisiniz. Aynı zamanda internet bağlantınızın gücü de tüm oyunlar için önemli olduğundan dolayı zulada da oldukça önemlidir. İnternet düşük bir seviyede çalışıyorsa oyunda kasılmalar olacaktır. Son olarak oyunu dizüstü PC üzerinden oynuyorsanız, PC’nin şarj aletine takılı bir şekilde oyunda olmanız gerekmektedir.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi pastebin cricket çakmak