telefona google hesabı ekleme
Nasıl Yapılır

Samsung telefona google hesabı ekleme

Telefonunuzda yalnızca 1 adet google hesabı olma zorunluluğu bulunmuyor. Samsung ve diğer marka telefonlara ihtiyacınız kadar google hesabı ekleyebilirsiniz. Farklı google hesapları farklı sosyal medya hesaplarını aynı telefonda kullanmaya veya farklı e posta kutuları kullanmaya olanak tanır.

Android telefonlarda Google hesabı eklemek için belirlenen aşamaları yapmanız gereklidir.

Öncelikle ayarlar bölümünü açın

telefona google hesabı ekleme

Ayarlar bölümüne girdikten sonra hesaplar bölümünü bulun. Bazı telefonlarda hesaplar bölümü farklı yerlerde olabilir ondan dolayı arama kısmına basarak hesaplar bölümünü bulabilirsiniz.

telefona google hesabı ekleme

Yeni hesap ekleyeceğimiz için hesap ekle bölümüne tıklıyoruz.

telefona google hesabı ekleme

Hesaplar bölümünden istediğiniz hesapları ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Biz Google hesabı ekleyeceğimiz için Google bölümüne tıkladık.

telefona google hesabı ekleme

Son olarak Google hesap bilgilerimizi giriyoruz ve hesabımız eklenmiş oluyor. Android telefonlarda birden fazla Google , facebook , instagram gibi hesaplar ekleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta instagram hesabı eklemek için instagram uygulaması , facebook hesabı eklemek için facebook uygulamasının olması gereklidir.

Bu makalemiz bir telefonda iki adet facebook hesabı , instagram hesabı kullanma sorularınızında cevabını barındırmaktadır.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları