Mobil

LG Bello numara engelleme

LG bello 2014 ten beri hayatımızda. Bu telefonda numara engelleme yapmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

Öncelikle telefonun Ayarlar kısmını bulunuz. Ayarların altında Çağrı ayarları olacaktır oraya bastıktan sonra karşınıza gelen sayfada Aramayı engelleyin veya Mesaj ile reddedin yazısına basınız.

Geldiğiniz sayfada numara engelleme ile ilgili seçenekler olacaktır. Burada en keyif alacağınız seçenek mesaj ile reddet seçeneğidir. Aramasından bıktığınız kişiye;

  • “Külahımla görüşmeye çalışıyorsunuz, çünkü bana ulaşamıyorsunuz”
  • “Aradığınız kişi şu anda size küsmüştür”
  • “Ne var la, ne aradın !”
  • “Zihinsel engelliydiniz, telefonumdan da engellendiniz “

Gibi mesajlar oluşturabilirsiniz. Fakat numara engelleme bu seçenekten yapılmıyor. Bu seçenek sadece ret mesajı oluşturma ve ret mesajını düzeltme yeridir.

Aramayı engelleyin veya Mesaj ile reddedin sayfasında  Rakam filtresi seçeneği vardır. Bu dolandırıcı, spam ve bankaların aramasını engellemek için uygundur.

Diğer bir seçenek ise Gizli numara seçeneğidir. Bunu aktif ederseniz gizli numaralar size ulaşamazlar fakat bilmediğiniz numaralar ulaşmaya devam ederler.

Engellenen numaralar seçeneği ise bir nevi kara listedir. Bu seçenekten devam ederek listeye engellenecek numarayı eklediğinizde o kişi sizi aradığında direk meşgule düşecektir.

Ayrıca bkz.LG K10 numara engelleme

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak Deathko GB Axen izmir Televizyon Servisi oyunlar oyna - okey oyna -