Mobil

Huawei P8 Lite Stock Rom Yükleme Nasıl Yapılır

Bu yazımızda sizlere Huawei P8 Lite akıllı cihazlarınıza nasıl stock rom yapabileceğinizi aktaracağız. Stock rom işlemi unlock, trwp ve root işlemlerinde sıkıntı yaşayanlar için tavsiye edilmektedir. İşte stock rom nasıl yüklenir adım adım onları anlatıyoruz;

  1. Huawei genel masaüstü uygulamasını indiriyoruz ve masaüstüne alıyoruz.
  2. Masaüstüne indirdiğiniz huawei genel yazılımını winrarın son sürümü ile açıyoruz. İçinde yer alan dload adlı dosyayı direk fat32 ile biçimlendirilmiş olan virüs içermeyen bir sağlam hafıza kartına kopyalayıp yapıştırıyoruz.
  3. Hafıza kartımızı huawei cihazımıza takıyoruz. Cihazımızı kapatıyoruz ve on saniye kadar bekliyoruz. Daha sonra ise ses açma ve kapama ile güç tuşuna aynı anda basılı tutuyoruz. Cihazımız hafıza kartında yazılımı gördüğü anda yüklemeye başlayacaktır.
  4. Bu işlemleri gerçekleştirirken cihazınızın şarjının full olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede sorun olmadan yüklemeyi yapabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz huawei genel yazılımı içerisinde de gerekli yazılım yükleme yapmayı anlatan bir detaylı yazı bulunmaktadır.
  5. İşlemler bu kadar bu işlemleri tamamladığınız zaman stock rom işlemi tamamlanmış demektir.

Huawei P8 Lite akıllı telefonunuz kompakt bir tasarıma sahiptir. Ayrıca güçlü lenslere sahiptir ve kaliteli fotoğraflar çekebilir. Siz de stock rom yaparak huawei cihazınızın ilk alındığında üzerinde gelen android sürümüne geri döndürmüş olursunuz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak Deathko GB Axen izmir Televizyon Servisi oyunlar oyna - okey oyna -