Nasıl Yapılır

Canon E514 Emici Dolu Hatası Çözümü

Canon E514 model yazıcı da bu emici dolu hatasının kodu P07 kodudur. Bu koda sahip hatayı aldığınızda emicinin dolu olduğunu ve bu hatayı çözmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu hatayı aldığınızda yazıcı kapağını açtığınızda kartuşlar yerinden oynamayacaktır.

Canon E514 emici dolu hatası çözümü ise oldukça basittir. Bu çözümü sizlere şöyle aktarabiliriz. İşlemleri sırasıyla takip ediniz. Birinci adım olarak yazıcı kapağını kapayınız. İkinci adımda ise yazıcı kapalı konumda iken kırmızı üçgen işareti bulunan düğmeye basılı tutunuz ve daha sonra bu düğmeden elinizi çekmeden power yani açma/kapama düğmesine basmalısınız. Üçüncü adımda ise kırmızı üçgen bulunan düğmeden parmağınızı çekin fakat power tuşunda parmağınız hala dursun ve sonrasında ise beş kere kırmızı düğmeye basın. Dördüncü adımda ise tüm düğmelerden parmağınızı çekin. Beşinci adımda ise yazıcı ekranı boş bir şekilde açılacaktır. Altıncı adımda ise İnternetten bulacağınız bir reset uygulamasını çalıştırın. Yedinci adımda ise Main yazan yere tıkladığınızda yazıcınız sizin için bir çıktı alacaktır. Sekizinci adımda yazıcınızı power tuşuna basarak kapatın ve sonra tekrar açın. Bu işlemleri yapmanız halinde yazıcınız tekrar açıldığında kullanılabilir hale gelecektir.

Canon yazıcılarda emici dolu hatası müşteriler için bir hayli can sıkıcı olabilmektedir. Fakat sıralanan adımlar uygulandığında çözümü sağlamış olacak ve yazıcını tekrar kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu şekilde her canon e514 emici dolu hatası ile karşılaştığınızda bu yöntemi uygulayabilir ve kartuşlarınızı uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Yazıcınızda yer alan siyah ve renkli kartuşlar tek başlarına çalışmaz ve her ikisinin de aynı anda takılı olması gerekmektedir. Bu yöntemi kullanarak her iki kartuşu da tamamen eskiyene kadar uzun süre güvenle kullanabilir ve hata çözümlerini giderebilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları