Genel

World Of Tanks Futbol Kipinde Buffon

Her geçen gün kullanıcı sayısında artış yaşayan World Of Tanks Rusya’da düzenlenmeye devam eden 2018 Dünya Kupası özelinde ortaya koyduğu Buffon atağı ile konuşulmaya başlandı. Dünya Kupası boyunca futbol kipinde yer alan maçlarda Buffon seslendirici olacak. Ayrıca oyuna dair yorumlarda da bulunacak. Böylelikle çok daha eğlenceli ve heyecanlı karşılaşmalar söz konusu olacak. Dünyaca ünlü olan Word of Tanks oyunu ile Juventus’un efsane kalecisi Buffon ile yapılan anlaşma futbol kipi özelinde olacak.

World Of Tanks Futbol Kipi

2018 Dünya Kupası’nın Rusya’da başlamasıyla birlikte başlayan futbol kipi grup maçlarından sonra çok daha heyecanlı olmaya başladı. 15 Temmuz 2018 tarihinde oynanacak final karşılaşmasına kadar devam edecek olan futbol kipi çok daha farklı bir oyun alana sağlarken özellikleri itibariyle de Dünya Kupası’na oldukça uyumlu bir şekilde tasarlandı. World of Tanks futbol kipinde yer alan takımlar 3 tanktan oluşuyor. Her 3 tank ile ortaya çıkan takımlar kendi aralarında maçlar yapıyor. Maçların oynandığı yer ise 2018 Dünya Kupası’nın düzenlendiği Rusya’nın başkenti Moskova’da yer alan ünlü Luzhniki Stadı. Aynı zamanda meşhur ve yeni olan bu stadyum ile birlikte iki farklı statta futbol kiipi içerisinde yer alıyor.

Takımların Şekillenmesi

Oyun özelinde yeni bir heyecana sahne olan futbol kipinde mücadele edecek takımlar ise tankların sahip olduğu rollere göre belirlendi. Online olarak sorunsuz bir şekilde oynanan meşhur oyunda futbol kipindeki görevlerde tanklara göre ayarlanmış durumda. Buna göre her tank defans, orta saha ya da forvet mevkilerinde görev alabiliyor. Tank oyuncusu tarafından hangi bölgede oynanmak istendiği belirlenirken her takımda üç tank bulunuyor. 3 tank üç farklı bölgede olmak kaydıyla oyuna başlıyor. Daha hücumcu olan takımların yanı sıra defansif bir oyun tarzı da benimsenebiliyor.

İtalya’nın efsanesi olarak kabul edilen Buffon’un da yer aldığı tanıtım videosun milyonlarca kez izlenirken tanıtımda stadyum ve 2018 Dünya Kupası’ndan da bir hayli izler bulunuyor. World of Tanks bu kipiyle önemli oranda kullanıcısını organizasyona dahil ederken aynı zamanda konuşulmaya devam ediyor.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları