C5 Mobile NOA
Genel

Ucuz tablet tavsiyeleri

Bütçesi kısıtlı olan kullanıcılarımız için hepsiburada sitesi üzerinden en uygun fiyatlı android tabletleri inceledik ve sizlere sunuyoruz. Bu tabletleri günlük hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi , ne tür işlemlerde kullanabileceğinizi detaylı bir şekilde açıkladık. Tabletler sıfır garantili tabletlerdir.

 

Jedi ECO7 — 189.90 TL

Jedi ECO7

Hepsiburada sitesinde bulduğumuz fiyatı en uygun olan tabletler arasından ilk sıramızda yer almaktadır. 8 İnch ekranı dört çekirdekli 1.5Ghz hızındaki işlemcisi , 1GB rami ve 8 gb dahili hafızası ile günümüzdeki uygulamaları sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden gezinmek , Office programlarından işlem yapmak için tasarlanmış bu tablet de android 4.4 kitkat sürümü bulunmaktadır. Google play üzerinde bulunan bir çok oyunu destekleyen jedi eco7 tableti çocuklarınızı da oldukça mutlu edecek gibi görünüyor.

Yüksek çözünürlüklü ıps ekranı ile oldukça kaliteli bir görüntü sağlayan jedi tablette film izlemekte oldukça keyifli görünüyor. Düşmelere karşı dayanıklı kasası bulunan jedo tableti hepsiburada üzerinden sadece 189 tl ye satın alabilirsiniz.

 

Everest Everpad Dc-1112 — 277.22 TL

Everest Everpad Dc

7 inch boyutunda ekranı bulunan ve android 4.4 kitkat sürümü kullanan bu tablet listemizin ikinci sırasında yer almaktadır. 1.5 Ghz hızında bulunan 4 çekirdekli güçlü işlemcisi bulunan bu tabletin ram 512 mb rami bulunmaktadır. Ram konusunda pek cömert olmasa da günümüzdeki genel uygulamaları kaldırabilecek güçte olduğunu söylemek isterim. 8GB Genel dahili hafızası ile gelen tabletimizin HD destekli ekranı bulunmaktadır. İnternet üzerinden hd videoları , filmleri en kaliteli şekilde izleyebilirsiniz.

Orta özelliklerde olan bu tabletde whatshapp , chrome ve basit oyunlar gibi uygulamaları açabilirsiniz. Çocuklar için tasarlanmış bu tablet günlük iş kullanımı için pek uygun değildir.

 

C5 Mobile NOA — 289TL

C5 Mobile NOA

Karşımıza yeni sürüm android 6.0 yazılımıyla çıkan c5 mobile listemizin üçüncü sırasında yer alıyor. 1 Ghz hızında 4 çekirdekli işlemcisiyle günümüzdeki uygulamaların birçoğunu sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. 1GB ram ve 8 gb dahili hafızası bulunan bu tablet günümüzdeki işlemlerin birçoğunu yapmak için oldukça uygundur. Güncel android sürümü sayesinde bir çok yeni nesil uygulamaları açabilir ve google play üzerindeki birçok oyunları oynayabilirsiniz. Tabletimizin kötü yanlarından birisi hd videoları desteklememesidir. Bu tableti film izlemek için alacaksanız HD 1080p videoları stabil oynatmayacağını belirtmek isteriz. 2500 mah güçlü bataryası bulunan bu tablet günlük işlemlerinizi yapmak için oldukça uygundur.

 

Everest Everpad DC-718 – 289TL

Everest Everpad DC

1.5 Ghz dört çekirdekli güçlü işlemcisi bulunan bu tablet ekran bakımından biraz küçük kalmış durumda. 7 İnch ekranı bulunan bu tabletin 1Gb rami ve 8gb dahili hafızası bulunmaktadır. Listemizin dördüncü sırasında yer alan tabletimizin en dikkat çeken özelliği yeni nesil android 5.1 sürümüne sahip olmasıdır. Ekran boyutuna göre oldukça güçlü bir yapıya sahip olan Everest tablet günümüzdeki minik kullanıcılar için oldukça uygundur. Özellikle google play üzerindeki birçok oyunu desteklemektedir. Bizi üzen durumlardan birisi ekranın yeterli kaliteyi sunmaması ama bu özelliklere göre pek göze batan bir durum gibi gözükmüyor.

Minik kullanıcılarımızı oldukça mutlu edebilecek ve yeni android sürümüyle uzun süre götürebilecek bir tablettir.

 

Reeder M7 Go – 292 TL

Reeder M7 Go

Listemizin beşinci sırasında yer alan reeder tablet en yeni nesil android sürümüyle dikkat çekmektedir. Android 7.0 sürümü , 1.3 GHZlik dört çekirdekli güçlü işlemcisi ve 1Gb rami bulunan bu tablet günümüzdeki uygulamalar , oyunlar için oldukça uygun bulunmaktadır. Google play üzerinde bulunan en yeni nesil uygulamaları sorunsuz şekilde açabilirsiniz. Bu tablete ilerleyen zamanlarda android 8.0 sürümü geleceği konuşulmaktadır. Bizi üzen durumlardan birisi tabletimizin ekranının 7 inch küçük olmasıdır. Ama bu küçük ekrana göre görüntü kalitesi oldukça yüksektir.

Uzun süreli çocuklarınızın kullanması için almayı düşündüğünüz tabletin tercihini bu tablet üzerinden yapabilirsiniz. Youtube üzerinden video izleme , yeni nesil düşük özelliklerde bulunan oyunları açma ve internet gezintisi için oldukça uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları