internet

Twitter Mesajlarda Merhaba Yazmayın

twitter merhaba

Twitter ile mesajlaşırken mesajınızı Merhaba yazarak yollamayın, çünkü merhaba twitter için sakıncalı kelimeler arasında.

Twitter Mesajlarda Merhaba Yazmayın, Twitter üzerinden mesajlaşırken bir anda sistemden çıkış yaparak sizden şifrenizi girmenizi isterse korkmayın, bu olay mesaj içeriğinizde merhaba yazmasından kaynaklanıyor olabilir.

Twitter Mesajlarda Merhaba Yazmayın

Not: Merhaba kelimesi twitter tarafından sakıncalı kelime olarak filtrelenmiş, sebebi ise twitter hesaplarını hacklemek veya aldatıcı mesajlar yollamak üzere ayarlanmış olan programların mesaj içeriğinin yoğunlukla merhaba kelimesini içermesi.
Twitter mesajlaşırken eğer merhaba yazdınız ve sizden şifrenizi girmenizi istediyse bu durum sizi otomatik mesajlar atan program hesaplardan ayırmak için sizi test etmesidir. Yani biz twitter de robot değil insanım dermiş gibi oluyoruz 🙂
Twitter böyle durumda sizden hesabınızdan çıkış yapmışsınız ve tekrardan giriş yapıyorsunuz gibi mevcut şifrenizi girmenizi isteyecektir, daha sonra ise twitter de kayıtlı olan eposta hesabınıza veya telefon numaranıza yeni şifre oluşturmak için ileti yollayacaktır, şifrenizi değiştirdiğinizde hesabınız normale dönecektir.
Twitter mesajlarda merhaba yazdığınızda yapmanız gerekenler resimli anlatım.
  • Mevcut şifremizi girerek giriş yapıyoruz.
twitter mesaj merhaba
  • Başla butonuna tıklıyoruz veya dokunuyoruz.

twitter merhaba

  • Şifreni nasıl sıfırlamak istersin ekranında kayıtlı email adresimiz ve telefon numaramız gözükecektir hangisiyle şifre sıfırlama işlemi yapmak istiyorsanız onu seçerek devam et butonuna tıklayın.

twitter merhaba mesajı yazmak

Daha sonra ise mailinize gelen linkten veya telefonunuza gelen doğrulama işlemi ile şifrenizi değiştirerek hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları