internet

iPhone imgur Açma

iphone imgur açma

imgur Sitesine iPhone ile Nasıl Girilir, iPhone imgur Sitesi ve Uygulaması Nasıl Açılır

iPhone imgur açma, imgur sitesi ülkemizden bloklu durumda ve DNS değiştirmekle girilemiyor, iphone imgur açmak için kesin çözüm olan VPN servisini kullanmamız gerekiyor.

iphone imgur açma

imgur iphone açılmıyor sorunu çözümü, ilk olarak VPN kullanmak için hesap oluşturalım.

  • VPN uygulamasını kullanmak için hesap oluşturup oturum açmanız gerekecektir, hesap oluşturmak için Burayı tıklayın Use forFree seçeneğini seçerek açılan sayfada üyelik bilgilerinizi doldurun.

iphone imgur açma

  • Üyelik oluşturma sayfasında kullanıcı adı ve şifre oluşturun ve şifrenizi tekrar girin son olarak mail adresinizi olası şifre unutma durumunda kurtarma işlemi için girin ve Create Free Account butonuna tıklayın.

iphone imgur açma

VPN hesabımızı oluşturmuş olduk, şimdi iPhone telefonumuza VPN uygulamasını indirmemiz gerekli.

  • App Store uygulamasını açın ve arama bölümüne Windscribe  yazın ve çıkan arama sonucunda en başta bulunan Windscribe VPN uygulamasını indirin.

iphone imgur açma

  • Windscribe VPN uygulamasını iPhone telefonunuzda açarak oluşturmuş olduğunuz üyelik bilgilerini girin ve login e dokunun.

iphone imgur açma

  • VPN Uygulamasında oturum açtığınızda aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır, bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçerek üstte bulunan ve ON – OFF yazan yuvarlak butona dokunun, uygulamanın VPN servisi başlayacaktır.

iphone imgur açma

  • Windscribe VPN bağlandığında uygulama rengi maviye dönüşecek ve Connected yazacaktır. Ayrıca telefonunuzun sol üstünde VPN yazısı etkinleştirilmiş olacaktır, bu VPN servisinin çalıştığını gösterir.

iphone imgur açma

  • iPhone telefonunuzla artık imgur uygulamasına veya sitesine sorunsuzca erişim sağlayabilirsiniz.

iphone imgur giriş

Bu işlemlerden sonra imgur uygulama ve sitesine sorunsuzca erişim sağlayabilirsiniz. Windscribe VPN size aylık 10 GB ücretsiz limit verir, son derece hızlı bir VPN dir. Üye olduktan sonra referans linklerinile arkadaşlarınızıda üye yaparak bonus GB limiti kazanabilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak