Mobil

iPhone ile QR Kodu Nasıl Yapılır

iphone qr kodu nasıl yapılır

iPhone QR kodu oluşturmak, iPhone ile kolayca QR kodu oluşturup mesajlarınızı dahi QR kodu ile yollayabilirsiniz.

iPhone ile QR Kodu Nasıl Yapılır, iPhone telefonunuzla QR kodları oluşturabilir, websitesi adresini, telefon numaranızı, mesajınızı, google konumunuzu, email adresinizi, mkart, vcart, SMS, Facebook profilinizi, Facebook beğenisini, Twitter profilinizi vs. sosyal medya hesap bağlantılarınızı QR koduna çevirerek paylaşabilirsiniz.

iPhone ile QR Kodu Nasıl Yapılır

  • iphone QR kodu oluşturucu olarak kullanacağımız uygulama,  QR Reader  uygulamayı telefonunuza indirin.
  • QR Reader uygulamasını açtığımızda QR kodu taramak için kamera açılacaktır, ekranın üst sağında bulunan aşağı ok simgesine dokunun, resimde yeşil çemberle işaretlenmiş kısıma.

iphone qr kodu yapmak

  •  Menüyü açmak için QR kodu simgesine dokunuyoruz.

iphone qr kodu oluşturmak

  • Yeni bir QR kodu oluşturacağımız için + simgesine dokunun.

iphone qr kodu programı

  • QR kodunu niçin oluşturmak istiyorsanız o kısmı seçin, websitesi adresi, mail adresi, telefon numarası vb. bir çok işlem için QR kodu oluşturabilirsiniz.

iphone qr kodu nasıl oluşturulur

  • QR kodunu ben websitesi için seçmiştim ve açılan sekmede website adresimi yazıyorum, siz QR kodunuzu niçin oluşturmayı seçtiyseniz ona göre doldurun ve Create yazan kısma dokunun.

qr kodu iphone

  • QR kodumuzun tamamlandığını gösteren ekranda QR koduna hafifce dokunun, önizleme, paylaşma, isim değiştirme, silme menüleri gözükecektir, Share yazan kısma dokunun

iphone qr kodu

  • Share yazan kısma dokunduğumuzda standart iPhone paylaşma ekranı açılacaktır, oluşturduğunuz QR kodunuzu telefonunuza kaydedebilir veya mail ile yollayabilirsiniz ve daha bir çok seçeneklerden hangisini isterseniz uygulayabilirsiniz.

iphone qr kodu yapma

iPhone ile QR Kodu Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak