gm 6 kapanıp açılıyor
Mobil

General Mobile GM 6 Kapanma Sorunu ve Çözümü

Son yıllarda oldukça popüler bir marka haline gelen General Mobile’nin GM 6 ismine sahip akıllı telefonun yaşadığı bazı problemlerden bahsedeceğiz.

İşte General Mobile GM 6 Kapanma Sorunu ve Çözümü;

Asıl problem ise general mobile gm 6 model akıllı telefonun kendi kendine kapanması sorunudur. İşte bu sorun ile alakalı olarak sizlere birkaç bilgi sunacağız.

Akıllı telefonunuzun kendi kendine kapanmasının birçok sebebi olabilir. Bunlardan ilki cihazın aşırı ısınmasıdır. Her akıllı telefon ısındığında performans olarak düşüş gösterecektir. Bu sebeple öncelikle cihazınızın aşırı ışımasını önlemelisiniz.

Bir başka sebep ise General Mobile akıllı cihazınızın iç aksamlarındaki bir zedelenme de cihazınızın kendi kendine kapanmasına yol açabilir. Akıllı telefonun sürekli bir biçimde şiddetli kullanılması ve çekyat ve yatak vb. yerlere bırakılırken fırlatılarak bırakılması gibi sebepler cihazınızın iç aksamlarına zarar verebilir. İç akşamlardaki zedelenme ve parçalanmalar cihazınızın kendi kendine kapanmasına ve sorun çıkarmasına yol açabilir.

Bir diğer sebep ise güncelleme yapılmamasıdır. Cihaz içerisinde yer alan yazılımın sürekli olarak güncel tutulmaması sadece kendi kendine kapanma sorununun yanı sıra birçok soruna yol açabilmektedir. Bu sebeple cihazınızın yazılımını sürekli olarak güncellemeli ve güncel tutmalısınız. Yeni güncellemeler geldiğinde en kısa sürede yazılımınızı güncellemelisiniz.

Bir başka sebep ise General Mobile GM 6 model akıllı telefonunuza bilmediğiniz veya güvenilir olmayan uygulamaların kurulması veya yüklenmesidir.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bu Yazının 6 Yorumu Var

 1. İdris karasu Cevapla

  Telefon yeni tamirden geldi hala açılmıyor bide 69 TL batarya ücret i ödedik sorun giderildi dendi ama hala ayni

 2. Yiğit Cevapla

  Aynen idris kardeş benimkide aynisi general mobile yaaisi geliyor kapaniyor

  • Mert Cevapla

   benim de öyle halen bi çözüm bulamadım sadece şarjda çalışıyor

   • Ömer Cevapla

    Sorunu Çözebildiyseniz Yazarmısınız Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum Telefon Sadece Şarj Cizhazı Takılıyken Çalışıyor

    • Hakan Cevapla

     Sorun bende de var bataryadan diye degistirdim ancak telefon kendiliğinden kapanıyor şarjı bitmiyor tekrar açınca arj yüzdesi %80 de

 3. mesut Cevapla

  allah belasını versin gm6 genarel mobil telefonun lanet olsun bir daha elime sürmem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak cemre.com pp büyütme