Ezcool E14 Intel Atom x5 Z8350
Genel

En ucuz laptop fiyatları hepsiburada

Bütçesi kısıtlı olan ve yeni garantili laptop almak isteyen kullanıcılarımız için hepsiburada sitesinden incelediğimiz laptopları sunmaktayız. Uygun bütçeye göre alınabilecek laptopların genelinde mobil atom işlemcileri kullanılmaktadır. Bu işlemciler oyunlar için uygun olmasa da harcadığı düşük enerji ile öğrencilerin ödev işlemleri için oldukça uygundur.

Dark Evo N1400 – 819TL

Dark Evo N1400

Sistem Özelliklerine gelecek olursak ;

İntel atom Z8300 işlemci.  1.83Ghz frekans hızı olan işlemcinin en dikkat çekici noktası 2MB önbelleği bulunmasıdır. Günümüzdeki atom işlemcilere göre oldukça yüksek önbelleği bulunan bu mobil işlemci normal bilgisayarlara kafa tutabilecek bir güçte.
Bilgisayarımızda 32GB Ssd disk bulunmaktadır. Hafıza kapasitesi ne kadar az da olsa ssd disklerin hızı bilgisayarınızın performansında artış sağlayacaktır.
2Gb rami bulunan bu bilgisayarda günümüzde birçok işlem yapabilirsiniz.
HD destekli dahili ekran kartı bulunan bu laptop da basit 3 boyutlu oyunları oynayabilir , internet üzerinden sorunsuz hd kalitede videolar izleyebilir , sorunsuz Office programlarını kullanabilirsiniz.
14 İnch büyük ekranıyla yüksek çözünürlük özellikleri sunan bu laptop da işlemlerinizi yapmak oldukça eğlenceli.
2kg altı ağırlık
Fiyatına göre günümüzdeki işlemler için oldukça uygun laptoplar arasında yer almaktadır. Güçlü yeni nesil atom işlemcisi ile birçok uygulamayı kullanabilir günlük Office , internette gezinme işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Hafifliği ve narin tasarımı bulunan bu laptop öğrencilerimiz için oldukça uygundur.

Hometech Alfa 110A – 824,99 TL

Hometech Alfa 110A

Sistem Özellikleri ;

İntel Atom Z3735F 1.83 Ghz hızında dört çekirdekli yeni nesil işlemci
2GB ddr3 ram
32GB eMMc Disk ( Normal veri disklerine göre daha hızlı. Chip üzerinden veri depolama)
11.6 İnch Full HD ekran
Ek olarak bluetooth i hdm çıkışı
Fiyatına göre uygun laptoplar listemizde ikinci sırada yer alan hometech ince ve kibar tasarımıyla dikkatimizi çekmektedir. Yeni nesil güçlü atom işlemcisi ile bir çok uygulamayı kullanabilir , sorunsuz internet gezintileri yapabilirsiniz. İnternet üzerindeki web tabanlı oyunları sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. 32Gb emmc diski sayesinde uygulamaları hızlıca açabilir ve işlemlerinizi en hızlı şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca 256gb ye kadar yükselebilir dahili hafıza bölümü bulunan bu laptop Windows 10 home sistemi ile size gelmektedir.

Office  internet gezintileri , ödevler , basit web tabanlı oyunlar için oldukça ideal olan bu laptop öğrenciler için oldukça uygundur. 7000Mah güçlü dahili pili ile 24 saate kadar aktif kalabilen laptop sadece öğrenciler tarafından değil akademisyenler tarafından da uygun  fiyatlı olarak tercih edilmektedir.

Ezcool E14 Intel Atom x5 Z8350 – 849 TL

Ezcool E14 Intel Atom x5 Z8350

Sistem özellikleri ;

İntel Atom X5 Z8358 1.92Ghz 2 Mb Önbellekli 4 Çekirdekli yeni nesil işlemci
İntel Hd graphics 400 dahili ekran kartı
2GB ddr3 1600mghz ram
32Gb eMMc hafızasıyla
8000 Mah yüksek bataryası
13.3 inch full hd ekranı
Yüksek bataryası ile 6 saate kadar kullanım sağlayan ezcool laptop mükemmel tasarımıyla dikkat çekiyor. Özellikle uzun süreli Office programları için tasarlanmış ezcool bilgisayar listemizin en uygun fiyatlı üçüncü laptopları arasında yer almaktadır. Tarayıcı üzerinden web tabanlı basit oyunları açabilir , hd film izleyebilirsiniz.

 

I-Life Zed Air — 999TL

I-Life Zed Air

Sistem Özellikleri ;

Atom x5 Z8350 1.9Ghz dört çekirdekli yeni nesil mobil işlemci
İntel hd dahili ekran kartı
32 Gb eMMc hafızası
14.1 inch Full hd Ekranı
Windows 10 home işletim sistemi
Günlük işlemleriniz için kullanabileceğiniz oldukça kibar bir tasarımı bulunan laptop. Yeni nesil mobil işlemcisi ile işlemlerinizi daha hızlı yapabilecek , internet üzerinden sorunsuz gezinti yapabilecek yüksek çözünürlüklü ekranı ile 1080P videoları donmadan izleyebileceksiniz. Özellikle Office işlemlerinde oldukça performans sağlayan yeni nesil  bu laptopun pilide oldukça uzun süre gitmektedir. Uygun fiyatlı laptop arayan kullanıcılarımız için oldukça uygun bir laptopdur.

 

HP Stream x360  —  1207 TL

HP Stream x360

Sistem Özelliklerine gelecek olursak ;

İntel Celeron N3050 1.6Ghz hızındaki 2mb önbelleği bulunan işlemci
11.6 inch Full HD ekranı bulunan bu bilgisayar intel hd dahili ekran kartı kullanıyor
32 Gb eMMc dahili hafızası
Windows 10 işletim sistemi
Dokunmatik ekran
Mobil işlemcilerden çıkarak orta dereceli bir laptop almak isteyen kullanıcılar için oldukça uygun bütçeli bir bilgisayardır. Güçlü celeron işlemcisi ile birçok bilgisayar işlemlerini yapabilir basit 3 boyutlu oyunları açabilirsiniz. Ayrıca 32Gb emmc hafızası yükseltilebilir , hafıza yuvasından çıkartılarak yeni bir veri diski takılabilir. Bilgisayarınızın raminide yükseltebilirsiniz. Dokunmatik ekranı sayesinde işlemlerinizi dokunarak yapabilirsiniz. Bizim için dezavantajı küçük bir ekrana sahip olmasıdır.

Orta dereceli bu bilgisayar uygun fiyatlı laptoplar listemizde 5 inci sırada yer almaktadır. Bizim için en güzel yönü değişebilir donanımlarının olmasıdır.

 

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak Deathko GB Axen izmir Televizyon Servisi oyunlar oyna - okey oyna -