Mobil

Cepten Bilgisayara Foto Yükleme

cepten bilgisayara foto yükleme

iPhone veya Android Telefonunuzdan Bilgisayarınıza Kablosuz Fotoğraf ve Video Gönderin

Cepten bilgisayara foto yükleme, Cep telefonundan bilgisayara kablosuz fotoğraf gönderin, Windows 10 Fotoğraflar uygulaması ile cep telefonunuza kablosuz bağlantı (wifi) ile fotoğraf ve videolarınızı hızlıca aktarabilirsiniz.

Cep telefonundan bilgisayara kablosuz fotoğraf gönderin

Telefonunuzdan resim ve videoları kablosuz bir şekilde bilgisayarınıza göndermek için,

 • Fotoğraflar uygulamasını bilgisayarınızda açın.
 • İçe aktar kısmına Wifi ile mobilden seçeneği eklememiz gerekiyor bunun için sağ üstte bulunan … üç noktaya tıklayın ve Ayarlar seçeneğine tıklayın.

cepten bilgisayara foto yükleme

 • Ayarlarda aşağıya indiğinizde Ön İzleme Mimrosoft’un Wi-Fi üzerinden mobil aktarım özelliğini sınamasına yardımcı olun yazan kısmı Açık konuma getirin.

cepten bilgisayara fotoğraf gönderme

 • Fotoğraflar uygulamasını kapatın, ayarların geçerli olması için Fotoğraflar uygulamasını tekrar açın.
 • İçeri aktar yazan kısma tıklayın ve açılan sekmeden Wi-Fi ile mobilden seçeneğini seçin.

cepten bilgisayara fotoğraf gönder

 • Burada fotoğraflar uygulaması size QR kod açacaktır bu kodu cep telefonunuzla taratmanız gerekmektedir. Bunun için cep telefonunuza Photos Companion isimli uygulamayı indirin. Uygulama linki  ios – Android
 • Photos Companion uygulaması telefonunuzda açın ve Sned Photos yazısına dokunun.

cepten bilgisayara foto gönderme

 • Send photos yazan kısma dokunduğunuzda telefonunuzun kamerası açılacaktır, telefon kameranızı QR kodu göreceği şekilde ekrana tutun. Telefonunuz QR kodu okuduğunda resimler açılacaktır, açılan ekranda göndermek istediğiniz bir veya birden çok resmi seçin ve Done yazan kısma dokunun.
  Seçmiş olduğunuz resimlerin sağ üst köşesinde mavi tik oluşacaktır.

cepten bilgisayara foto yükleme

 • Done seçeneğine dokunduğunuzda seçtiğiniz resim sayısı ve resim boyutlarına bağlı olarak cepten bilgisayara resim yükleme işlemi birkaç saniye içerisinde sonuçlanacaktır.
 • Peki bu cepten bilgisayara gönderilen resimler nerde, gönderdiğiniz resimlerin nereye kaydedileceğini ayarlamak ve nereye kaydedildiğini görmek için … üç nokta ya tıklayın ve Ayarlar seçeneğini seçin. Ayarları açtığınızda en üstte Kaynaklar yazan kısımda + Klasör ekleyin kısmından resimlerin nereye kaydedilmesini istiyorsanız o klasörü seçin.

cepten bilgisayara foto yükleme

Bu işlem için telefonunuz kablosuz ağa (Wi-Fi) bağlı olması gerekir, eğer kablolu bir internete sahipseniz bilgisayarınızı kolaylıkla kablosuz bağlantı noktası oluşturabilirsiniz. Windows 10 bilgisayarda kablosuz bağlantı oluşturma bu linkteki konu kablosuz bağlantı noktası oluşturmanız için yardımcı olacaktır.

Cepten bilgisayara foto yükleme videolu anlatım

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak Deathko GB Axen izmir Televizyon Servisi oyunlar oyna - okey oyna -