Nasıl Yapılır

Canlı TV, İnternetten En Kolay Nasıl İzlenir?

Televizyon, internet karşısında her ne kadar popülerliğini yitirmiş olsa da, TV kanalları yayın akışı listelerinde hala kayda değer yapımlar barındırıyor. Bu yapımlara son zamanların popüler dizileri, Çukur, Ufak Tefek Cinayetler ve Diriliş Ertuğrul örnek gösterilebilir. Peki, bu ve bu tarz yapımların yayınladığı Kanal D, Fox TV, Tv8, Show TV, Star TV, Atv ve TRT 1 gibi popüler kanallar internetten en kolay şekilde nasıl izlenir?

Son yıllarda internet karşısında izlenme oranlarında ciddi düşüş yaşayan bir çok televizyon kanalı yayınlarını web sayfaları üzerinden vermeye başladı İsteyen kişiler kanalların sitelerini ziyaret edip canlı yayınlara ulaşabiliyor. Ancak bu noktadaki en büyük problem, başka bir kanala geçeceğimiz zaman, diğer kanalın internet sitesine giriyor oluşumuz.

Bu duruma bir çözüm bulmak isteyen canlitv.com, yüzlerce yerel, ulusal ve yabancı televizyon kanallarının canlı yayınlarını tek bir sayfada buluşturdu. Kullanım kolaylığı ön planda tutularak geliştirilen canlı tv, ziyaretçilerine sunmuş olduğu yüksek özellikler sayesinde rakiplerinin arasında fark edilmeyi başarıyor.

Canli TV geliştirilen arayüzü sayesinde, izlediğiniz kanalda reklam başladığı anda farklı bir kanal geçmenize olanak sağlarken, kanalların canlı yayın sayfalarında bulunan gelişmiş yayın akışı modülüyle, kanalda hangi gün, hangi saat, hangi programın yayınlanacağını gösteriyor.

Sürekli güncellenen kanal sayfasıyla birlikte canlitv.com ziyaretçilerine kesintisiz canlı tv deneyimi yaşatmak istiyor. Sizler de canlitv.com linkine tıklayarak, istediğiniz kanalın canlı yayınını donmadan ve hd kalitesinde izlerken, programların yayın günü ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları