internet

Bing Arama Sonuçları Yeni Sekmede Açılsın

bing arama sonuçları yeni sekmede açılsın

Bing.com Arama Sonuçlarına Tıkladığınızda Yeni Sekmede Açılsın.

Bing arama sonuçları yeni sekmede açılsın, yapmış olduğunuz arama sayfası aynen dururken tıkladığınız sonuç yeni sekmede açılsın.

Bing.com arama motorunda bir arama yaptığınızda çıkan arama sonuçları sayfasında bir sonuca tıkladınız ve birkaç saniye incelediniz ve memnun kalmayıp tekrar geriye döndünüz. Geri dönme gibi işlerle uğraşmamak için arama sonuçları sayfasında tıkladığınız sitenin yeni sekmede açılmasını ayarlayabilirsiniz. Böylelikle Bing.com ile yaptığınız aramalarda sonuç sayfası aynen kalır ve tıkladığınız bağlantılat yeni sekmede açılır.

Bing arama sonuçları yeni sekmede açılsın istiyorsanız,

  • Sağ üstte bulunan üç çizgiye tıklayın.
  • Açılan menüden Ayarlara tıklayın, Ayarlar seçenekleri görülecektir herhangi birine tıklayın.
  • Ayarlarda Ara ana menüsüne tıklayın.
  • veya direk ulaşmak için, Buradaki adrese tıklayın.
  • Sonuçlar başlığı altında bulunan, Arama sonuçlarındaki bağlantıları yeni bir sekmede veya pencerede açar seçeneğini etkinleştirin.

bing sonuçlar yeni sekmede açılsın

  • Kaydet butonuna tıklayın.

Bu ayarı etkinleştirdiğinizde Bing.com da yapmış olduğunuz aramalarda çıkan sonuçlara tıkladığınızda arama sonuç sayfası aynen kalır, tıkladığınız sonuçlar yeni bir sekmede açılırlar.

Bing arama sonuçları yeni sekmede açılmasın

İstediğiniz zaman arama sonuçlarındaki bağlantıların yeni sekmede açılması işlemini yine aynı adresi açarak kapatabilirsiniz. Kapattığınızda yine eskisi gibi arama sonuçlarından her hangi birine tıkladığınızda o anki sekmede açılacaktır.

 

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak