internet

Wikipedia Giriş Yöntemleri

Wikipedia Giriş Yöntemleri

Wikipedia Sitesine Giriş Yöntemleri Resimli Anlatımlar ve Videolu Anlatımlar.Wikipedia (Özgür Ansiklopedi) Web Sitesine Erişim Engelini Aşabileceğimiz Birkaç Çözümü Bu Yazımızda Bulabilirsiniz.

Wikipedia giriş yöntemleri

Öncelikle DNS Değiştirmekle Wikipedia Sitesindeki Erişim Engelini Aşamazsınız, Bu Yöntem İşe Yaramıyor.

  • İlk Yöntemimiz; Google veya Yandex Sitelerinden Bir Arama Yapalım ve Arama Kısmına Bizimkiler Yazalım, https://goo.gl/q7ShPM Bu Linkteki Sonucu ve Hemen Yanda Wikipedianın Resimli Dizi Açıklaması Sayfa Görüntüsü İle Karşılaşacağız. Bir Çok Aramada Aynı Görüntü karşımıza Çıkıyor, Bunun Sizde Farkındasınızdır.
  • Bu Açıklamanın Altında Yazan Wikipedia Linkine Tıklıyoruz.

Wikipedia Giriş Yöntemleri

  • Bağlantımız Açılmıyor ve Bu Bağlantı Gizli Değil Şeklinde Uyarı Veriyor. Bu Uyarıyı Aşarak Wikipedia Sitesine Ulaşmak İçin, Linkin wikipedia Yazan Kısmının Önüne 0 Ekliyoruz ve Entere Basıyoruz, Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfanın Açıldığını Göreceksiniz.
  •  Girmek İstediğimiz Link: https://tr.wikipedia.org/wiki/Bizimkiler_(dizi)
  •  Düzeltilmiş Link: https://tr.0wikipedia.org/wiki/Bizimkiler_(dizi)

Wikipedia Giriş Yöntemleri

  • Açılmayan Tüm Wikipedia Linklerine Aynı Yöntemi Kullanarak Açabilirsiniz.

İkinci Yöntemimiz; Yukarıdaki Açıklamada Her Bağlantı İçin Tekrarlamamız Gereken Bir Link Tüzenlemesi Gerekli, Daha Kalıcı Yöntemler İçin İse VPN Servislerini Kullanabiliriz.

Bu VPN Servislerinden Birisi Google Chrome Eklentisi Olan Tunnello Wpn  Bu Linkten Ulaşabilirsiniz. Tunnello WPN Bize Farklı Ülkelerden Bağlantı Sağlayabilmektedir, Bu Sayede Engellenmiş Web Sitelerine Erişmemize Olanak Sağlar.

Artı Yönleri: Çok Hızlı ve Takılmadan Sayfaları Açması, 14 Farklı Ülkeden Sorunsuzca ve Hızlı Bağlantı Sağlayabilirsiniz.

Eksi Yönleri: Ücretsiz Kullanımında Günlük 200 MB, Aylık 6 GB Kotalı Olması. Bu Kota Konusu İçin Tunnello VPNyi Sadece Yasaklı Olan Sitelere Gireceğimiz Zamanlar Açıp, Diğer Zamanlar Kapalı Tutmayı Deneyebilirsiniz.

Tunnello VPNyi Açtığımızda bağlanacağımız Ülkeyi Seçerek Go Seçeneğine Tıklamamız Yeterli, Bağlantı Kurulduğunda Altta Sağda Bulunan Resimdeki Ekran karşımıza Çıkacaktır, Kullandığımız Kotayı Burdan Takip Edebiliriz.

Wikipedia Giriş Yöntemleri..Wikipedia Giriş Yöntemleri

 

Bir Diğer VPN Hizmeti Veren Google Chrome Eklentisi Zenmate VPN, Buradan İndirebilirsiniz, Zenmate Eklentisini Açtığınızda En Altta Bulunan OFF / ON Seçeneği İle Uygulamayı Başlatıp Açabilirsiniz.

Wikipedia Giriş Yöntemleri

Artı Yönleri: Herhangi Bir Kota Yoktur İstediğiniz Kadar Kullanabilirsiniz

Wikipedia giriş yöntemleri videolu anlatım

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bu Yazının Bir Yorumu Var

  1. Seçkin Cevapla

    Ödevlerim için çok lazım oluyordu proxtik.com proxy servisi keşfettim giremeyenler için bu site sayesinde girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları