Whatsapp duruma gizlice bakanları görme
internet

Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı ?

Whatsapp durumunuzun altında yer alan göz işaretine basınca Whatsapp durumunuza kimlerin ne zaman baktığını görme imkanına sahip oluyorsunuz fakat durumunuza kim kaç kere baktı bilgisi mevcut değil.

Yani sadece durumunuza bakanları görebiliyorsunuz, bir kişi 10 kere bakmış, diğeri 5 kere bakmış diye bir bilgi mevcut değil. Ayrıca durumunuza gizli olarak bakanlar listelenmiyor, onlar gizli kalıyor. Bkz. Whatsapp duruma gizlice bakanları görme

Neden durumunuza birinin kaç kere baktığı önemli, çünkü birileriyle özel bir durumunuz olup olmadığını bu tür ufak şeylerden tahmin edebiliyorsunuz.

Eğer bir kişi her durumunuza en az bir kere bakıyorsa o kişi sizinle ilgilidir. Ama bundan büyük bir anlam çıkarmaya gerek yoktur.

Eğer bir kişi  Whatsapp durumlarınıza defalarca bakıyorsa o kişiyle özel bir durumunuz var demektir. En azında özel durumlar oluşmasına müsait bir ortama işaret eder.

Eğer bir kişi Whatsapp durumlarınıza bakmakla yetinmeyip sık sık cevap da yazıyorsa yürüme yollarında yeşil ışık yanmakta demektir.

Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı bilebilir miyim ?

Whatsapp durumlara kim kaç kere baktı bilgisi vermediği için bunu bilebilme şansınız yoktur. Ancak insanlardaki merak duygusu kuvvetli olduğu için imkansızın peşine gitmek suretiyle gereksiz risklere girerler.

Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı sorusuna cevap verilemeyeceğini bilen teknoloji şarlatanları insanların kişisel bilgilerini elde etmek için ürettiği uygulama ve programlara yönlendirmek için bu soruyu çengel olarak kullanmaktadırlar.

Sayın ziyaretçilerimiz Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı sorusuna cevap alamayacaksınız. Bu nedenle ister Youtube videosu ile tanıtılsın, ister gayri resmi bir Whatsapp uygulaması bunu vaadetsin, isterse de Google playstore de bununla ilgili bir uygulama olsun, bunlara itibar etmeyiniz.

Maalesef sadece o kişinin Whatsapp durumunuza bakıp bakmadığını bilmekle yetineceksiniz, kaç kere baktığı bilgisi bulunmamaktadır.

Sonraki makalede  “Rehberde kayıtlı olmayan biri whatsapp durumunu görebilir mi ?” sorusuna cevap verilecektir.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak pp büyütme