WhatsApp bağlantınız kontrol ediliyor çözümü
internet

Rehberinizde kayıtlı olmayan biri tarafından eklendiniz ne demek ?

WhatsApp’ta biriyle sohbet edebilmeniz için her ikinizin de birbirinizi WhatsApp kişilerinize eklemeniz gerekmektedir. Diyelim ki bir WhatsApp grubu kurdunuz ve arkadaşlarınızı bu gruba ekliyorsunuz.

WhatsApp gruba eklediğiniz kişilerden bazıları sizi WhatsApp kişilerine eklememiş olabilir. Yani onların rehberlerinde kayıtlı olmayabilirsiniz.

Eğer siz rehberinde sizi kaydetmemiş kişiyi WhatsApp grubunuza eklediğiniz zaman o kişiye Rehberinizde kayıtlı olmayan biri tarafından eklendiniz şeklinde mesaj gider.

Veya diğer bir anlatımla; eğer size “rehberinizde kayıtlı olmayan biri tarafından eklendiniz” şeklinde bir mesaj geldiyse rehberinize kaydetmediğiniz bir kişi sizi bir gruba eklemek istemektedir.

Rehberinizde kayıtlı olmayan biri tarafından eklendiniz şeklindeki mesaj sizi tedirgin etmemelidir. İsterseniz o kişiyi rehberinize ekleyebilir, isterseniz de eklemeyebilirsiniz. Size her davet gönderilen gruba icabet etmek zorunda da değilsiniz.

Rehberinizde kayıtlı olmayan biri tarafından eklendiniz mesajı sadece size bilgi verir.

Rehberimde ekli olmayan kişi bana mesaj atabilir mi ?

Rehberinizde kayıtlı olmayan kişi size mesaj atabilir. Mesajı spam olarak algılarsanız Şikayet et veya engelle butonları ile o kişiyi kendinizden uzak tutabilirsiniz.

Numaramın kimde kayıtlı olduğunu nasıl öğrenebilirim ?

Numaramızı kaydettiğinden emin olduğumuz bir kişi ve numaramızı kaydedip kaydetmediğini bilmediğimiz kişilere toplu mesaj ile “merhaba” mesajı gönderiyoruz.

Bir gün bekliyoruz ve gönderdiğimiz mesajın bilgilerine giriyoruz. Eğer Whatsapp’ı sürekli kullanıyorsa mesajın dağıtıldığı kişiler listesinde numaramızı kaydeden kişilerin isimleri olacaktır. İsimleri olmayan kişiler ise bizi rehberlerine kaydetmemiş kişilerdir.

İLGİLİ YAZILAR:

Whatsapp rehberimde olmayan kişiler beni görmesin

Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak pp büyütme