Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin
Nasıl Yapılır

Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin

Sevgilimin, eşimin veya çocuğumun WhatsApp mesajları bana gelsin istiyorsanız, bu mümkündür. Bu makalemde bunun nasıl yapıldığını anlatacağım. Üstelik bunun için hiçbir uygulama yüklemenize gerek yok, hiçbir kimseye para da vermiyorsunuz. Ayrıca gayet yasal bir işlem.

Burada anlatacağım yöntem için üst düzey teknik bilgi sahibi olmanıza da gerek yok, gayet basit bir işlem. Makalenin sonunda videolu anlatım da var (Video bana ait değil, Youtube’da değerli bir arkadaşın kanalına ait. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.)

WhatsApp web ile sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin

WhatsApp web uygulaması sayesinde kendi telefonumuzdaki WhatsApp kodunu WhatsApp mesajlarını takip edeceğimiz kişinin telefonundaki WhatsApp web QR kodu okuyucuya sadece bir kereliğine okutmak suretiyle 0 kişinin (sevgilimiz, eşimiz, çocuğumuz veya arkadaşımız olabilir) WhatsApp mesajlarının bizim telefonumuza da gelmesini sağlayabiliyoruz.

Bu işlem için bize sadece 1-2 dakika gerekmektedir. Fakat o kişinin WhatsApp QR kodu okuyucu kamerasını açabilmek için telefon parolasının girilmiş olması gerekir.

WhatsApp web nedir nasıl kullanılır ?

WhatsApp web uygulaması, kişinin kendi telefonundaki WhatsApp mesajlarını bilgisayardan okuyabilmesi için geliştirilmiştir. Fakat bu uygulamayla başkasının WhatsApp mesajlarını kendi telefonumuza gönderttirmek de mümkün olmaktadır.

Bu işlem için kendi telefonumuzu o kişinin WhatsApp’ına bağlamamız gerekmektedir. Eğer o kişinin biraz teknoloji bilgisi varsa bir süre sonra WhatsApp mesajlarının başka bir cihaza da gittiğini anlaması mümkündür. Fakat böyle bir şeyden şüphelenmiyorsa veya WhatsApp web’in bu şekilde de kullanılabildiğinden haberi yoksa bunu anlamayacaktır.

İşlem şu şekilde yapılmaktadır:

Bizim telefonumuz bilgisayar rolü üstleneceği için (malum olduğu üzere WhatsApp web bilgisayarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir) ilk olarak telefonumuzun ayarını Masaüstü olarak değiştirmemiz gerekmektedir.

Kendi telefonumuzdan internete girerek web.whatsapp.com internet adresine giriyoruz. Girdikten sonra üç nokta sembolüne basarak telefonumuzun ayarlar sayfasına giriyoruz ve ayarlar sayfasında bulunan Masaüstü sitesi seçeneğine basmak suretiyle web.whatsapp.com sayfasının bilgisayarda görünen formatında bize görünmesini sağlıyoruz.

Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin

Telefon ekranı mobilden masaüstüne çevrilince ekranda bizim Whatsapp QR kodumuz çıkacaktır. Şimdi sıra geldi sevgilimizin telefonundan bu QR kodunu okutmaya…

Sevgilimizin telefonundan Whatsapp’a girip sağ üst köşedeki üç noktada bulunan üç noktaya basıyoruz. Karşımıza çıkan seçeneklerden Bağlı cihazlar seçeneğine basıyoruz.

Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin
Bağlı cihazlar sayfasına girdikten sonra CİHAZ BAĞLA butonuna basıyoruz.

Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin
Sevgilimizin telefonunun pinini soracaktır. Onu giriyoruz. Karşımıza QR kodunu tara sayfası çıkacaktır. TAMAM a basıyoruz.

Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin
QR kod okuyucu açılır. QR kod okuyucuya kendi telefonumuzdaki QR kodunu okutunca işlem tamamdır. Artık sevgilimizin Whatsapp mesajları bizim telefonumuza da gelmeye başlayacaktır.

Sevgilimiz Whatsapp mesajlarının cihazından sızdırıldığını nasıl anlar ?

Whatsapp’ına girdikten sonra üç noktaya basıp Bağlı cihazlar a basarsa Whatsappına bağlı bir cihaz olduğunu fark edecektir.
YOUTUBE VİDEOSU:

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak cemre.com pp büyütme