internet

Google Chrome Geçmişi Silmek

chrome geçmiş silmek

Google Chrome’de Son Girdiğiniz Websitelerini  Nasıl Temizleriz, Resimli Anlatım.

Google Chrome Geçmişi Silmek, Herhangi Bir Tarayıcı İle İnternette Gezindiğinizde Gezdiğiniz Web Siteleri Bilgisayarınıza Kaydedilir, Bazen Gidriğimiz Bu Web Sitelerinin Bir Başkası Tarafından Görülmesini İstemeyiz, Bu Durumlarda Yapılacak Olanlar Google Chrome Geçmişi Silmektir.

Google Chrome Geçmiş Silmek

Chrome Tarayıcınız Açıkken CTRL + H Tuşuna Basarsanız Karşınıza Geçmiş Menüsü Çıkacaktır, Eğer Geçmişte Gezdiğiniz Tüm Siteleri Silmek İsterseniz Tarama Verilerini Temizle Seçeneğine Tıklayın.

chrome geçmişi silmek

 

Tarama Verilerini Temizle Seçeneğinde Bize Hangilerinin Silineceğini Seçmemizi İster Bu Aşamada Kaç Günlük Geçmiş Verilerin Silineceğini Seçmelisiniz.
Gezmiş Olduğunuz Web Sitelerinin İzi Kalmasın ve Bir Başkası Bu Web Sitelerini Görmesin İstiyorsanız Tarama Geçmişi, Önbelleğe Alınan Resimler ve Dosyalar, Çerezler ve Diğer Site Verileri Seçeneklerinin Seçili Olması Yeterli Olacaktır. Tarama Verilerini Temizle Butonuna Basarak İşleminizi Gerçekleştirebilirsiniz.

chrome tarama verilerini temizle

Not: Bu İşmemleri yaparken Eğer Google Chrome’de Oturum Açmış İseniz Sildiğiniz Veriler Tüm Cihazlardan Silinecektir, Chrome Oturumu Açıkken Yapılan İşlemler Oturum Açtığınız Tüm Cihazlar İçin Geçerlidir.

 

Eğer Sadece Son Gezmiş Olduğunuz Web Sitelerinden Sadece Birkaçını Silmek İsterseniz, CTRL + H Tuşları İle Geçmişi Açarak Silmek İstediğimiz Web Sitelerini Onay Kutularına Tıklayıp Listeye Alabilirsiniz ve Sağ Üstte Bulunan Sil Butonuna Tıklarsanız Seçtiğiniz Listedeki Web Sitelerini Silecektir.

google chrome geçmişi temizlemek

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak Deathko GB Axen izmir Televizyon Servisi oyunlar oyna - okey oyna -