internet

iPhone Telefonunuzda Kapattığınız İnternet Sayfalarını Geri Getirin

iphone kapatılan internet sayfalarını yeniden açmak
iPhone Telefonunuzda Safari ve Google Chrome Tarayıcıları İçin Kapatılan Sayfalara Tekrar Erişim, Resimli Anlatım.

iPhone Kullanırken Yanlışlıkla Kapattığımız veya Uygulamanın Sorunla Karşılaşıp Kendini Kapatması Sonucu Web Adresini Tam Olarak Bilmediğimiz Web Sitelerine Ulaşmada Sorunlar Yaşarız.

iPhone Telefonunuzda Kapattığınız İnternet Sayfalarını Geri Getirin

iPhone Safari veya Google Chrome Tarayıcılarının Her İkisinde de Geçmişte Girdiğiniz Web Sitelerine Yeniden Erişim Sağlayabilirsiniz.

iPhone Safari Kapatılan Sekmeleri Geri Açmak

Safari İnternet Tarayıcısı Kullanıyorsanız ve Geçmiş Günlerde veya Birkaç Saat Öncesi Girmiş Olduğunuz Bir Web Sitesini Kapattınız ve Şuan tekrar Ulaşmak İstediniz, Web Sitesinin Adresini Tam Olarak Bilmiyorsanız Bu Durumda O Siteye Ulaşmak Sorun Yaratacaktır.
İşte Böyle Durumlarla Karşılaştığınızda Sorunu nasıl Çözebileceğinizi Anlatıyoruz.

  • Safari İnternet Tarayıcıyı Telefonunuzda Açın, En Alt Sağda Bulunan safari kapanan sekmeler nasıl açılır Butonuna Dokunun.

safari kapatılan sekmeleri geri getirmek

  • safari kapanan sekmeler nasıl açılır İşaretine Bastığınızda Şuan Açık Olan Sekmeler Listelenecektir,
  • Daha Önceden Girdiğimiz Sayfalara Ulaşmak İçin safaride kapanan sekmeler nasıl açılır Butonuna Basılı Tutuyoruz.

safaride kapatılan internet sayfalarını yeniden açmak

  • Karşımıza Alttaki Resimde Görüldüğü Gibi Son kapatılan Sekmeler Geliyor, Burda Geçmişte Gezmiş Olduğunuz Tüm Web Sitelerine Ulaşabilirsiniz.

 

safari kapanan sayfa kurtarmak

İpucu: Safari Tarayıcı ile Eğer Özel Dolaşma Modunda Bir Sayfaya Girmişseniz Bu Sayfaya Tekrar Ulaşamazsınız. Özel Dolaşım Modunda Geçmiş Verileri Tutulmaz.

iPhone Chrome Kapatılan Sekmeleri Geri Açmak

iPhone Telefonunuzda Google Chrome İnternet Tarayıcısı Kullanıyorsanız ve Geçmişte Gezdiğiniz Bir Web Sitesine Tekrar Erişmek İstediğiniz Halde Web Adresini Hatırlamıyor ve Bulamıyorsanız yazımızı takip Edin.

  • Chrome İnternet Tarayıcısını Açtığımızda Sağ Üstte Bulunan Üstüste 3 Noktaya chrome üç nokta Dokunuyoruz.
  • Açılan Sekmeden Son Sekmeler Daha Önce Kapatılan Son Sekmeleri Açar.
  • Geçmiş Öncesinde Girmiş Olduğunuz Tüm Web Sitelerini Görüntüler, Tekrar Erişmek İstediğiniz Web Sitesine Dokunmanız Açılması İçin Yeterlidir.

iphone chrome geçmiş açmak

Eğer iPhone Telefonunuzda Chrome İle Geçmişte Gezmiş Olduğunuz Web Sitesinin Verilerden Silinerek Görünmemesini İstiyorsanız, Geçmiş Sekmesine Dokunarak Açtığınızda, Altta Sağda Bulunan Düzenle Üzerine Dokunarak Mevcut Olan Listedeki Web Sitelerinden İstemediklerinizi Silebilirsiniz.
Tüm Geçmişi Temizlemek İçin, Göz Atma Verilerini Temizle Kısmına Dokunun ve Açılan Sekmede Hangi Verilerin Silineceğini Seçerek, Tarama Verileri Temizle Üzerine Dokunun.
Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak