Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması
internet

Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması

Instagram’da sizi rahatsız eden biri olursa onu kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Ama meseleye başka bir açıdan bakarsanız o da sizi kolaylıkla engelleyebilir.

Diyelim ki sudan bir sebeple birini engellediniz, o da karşılık vererek sizi engelledi, yani birbirinizi engellemiş oldunuz. Bir zaman sonra bu engelleri kaldırmak istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacaksınız ?

Bu yazımda Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması önerisi sunacağım. Böylelikle karşılıklı olarak birbirini engelleyenler bu uygulama ile engelleri kaldırabilecekler.

Bazen kimi engelediğimizi unutabiliyoruz. Engellediğinzi kişileri görmek için tek yapmanız gereken Ayarlar sekmesinde Engellenen kullanıcılar listesine tıklamaktır.

Instagram birinin engeli nasıl kaldırılır ?

İlk olarak kullanıcının adına dokunun ve profilini açın.

Telefonunuzda sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunun

Ayarlar sekmesinde engellenen kullanıcılar listesinden profiline giriş yapın.

Kullanıcının engelini kaldır a basın.

Kişinin engeli kaldırılacaktır.

Instagram karşılıklı engel kaldırma

Eğer karşılıklı olarak birini engellediyseniz bu engellemeyi doğrudan kaldıramazsınız. Engellemeyi kaldırmak için şu taktiği uygulayabilirsiniz.

Birbirinizi engellediğiniz için Instagram üzerinden birbirinize ulaşamayacaksınız. Bir ortak arkadaşınız bu sorunu çözecektir. Ondan ikinizi etiketlememesini isteyiniz.

Etiketlenen fotoğrafa erişim sağlayarak fotoğrafın üzerine dokunun ve görünen etiketler de engeli kaldırmak istediğiniz kişiye dokunun.

Fotoğrafta etiketlenen kişinin profiline erişim sağlayarak sağ üst kısımda üç noktaya basın ve engelini kaldırın.
Instagram karşılıklı engel kaldırma bu şekilde yapılmaktadır.

Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması

Eğer karşılıklı engelleme sorunlarıyla fazlasıyla karşılaşıyorsanız bir uygulama yardımıyla ortak arkadaşa gerek kalmadan engel kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Bunun için Cleaner for instagram uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması

Uygulamayı yükleyip açtıktan ve bilgilerinizi girdikten sonra Settings e giriniz. Settings sayfasının altındaki blocked users e dokunun.

Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması
Engellediğiniz kullanıcılar listelenecektir. Engelini kaldıracağınız kişiyi seçiniz ve sayfanın sağ alt tarafında bulunan yıldırım simgesine dokununuz. Yıldırım simgesine dokununca menüsü açılacaktır. Unblock a dokununuz.

Instagram karşılıklı engel kaldırma uygulaması
Karşılıklı engeli bu şekilde kaldırabilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak smm panel