Başka telefondaki gmail hesabını kapatma
Nasıl Yapılır

Başka telefondaki gmail hesabını kapatma resimli anlatım

Geçici olarak bir arkadaşınızın telefonundan gmail hesabınıza girdiniz ve sosyal medya hesaplarınızı ziyaret ettiniz. Arkadaşınız kendi Facebook hesabına girmek için veya maillerine bakmak için sizin oturumunuzu kapatacaktır.

Ancak yine de her seferinde sizin mailinizin o telefonda görünmemesi için gmail hesabını o telefondan kaldırması gerekmektedir. Başka telefondaki gmail hesabını kapatma işleminin nasıl olacağını Samsung marka telefon üzerinden resimli olarak anlatıyorum.

Akıllı telefonlarda Google , Facebook gibi hesapları nasıl kaldırabiliriz bunu aşağıdaki aşamaları takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

Öncelikle Ayarlar , Hesaplar bölümüne girin. Her cihazın arayüz yapısı farklı olduğundan dolayı bazı cihazlarda Hesaplar bölümü farklı kısımlarda olabilir. Arama yaparak hesaplar bölümünü bulabilirsiniz.

Başka telefondaki gmail hesabını kapatma

Başka telefondaki gmail hesabını kapatma

 

Hesaplar bölümüne tıkladığınızda kaldırmak istediğiniz hesabı seçin. Bu örnekte Google hesabı kaldırmayı göstereceğim genellikle Facebook uygulamasındaki Facebook hesabı kaldırılması merak ediliyor.

Google ye tıklayın

Başka telefondaki gmail hesabını kapatma

Aşağıdaki resimdeki gibi hesap bilgileriniz gelecektir.

Başka telefondaki gmail hesabını kapatma

Son olarak aşağıdaki resimdeki gibi sol üst köşedeki 3 noktaya tıklayın ve Hesabı kaldır a basın.

 

Başka telefondaki gmail hesabını kapatma

Hesabınızı kaldırmak ile ilgili onay gelecektir. Onay verdiğinizde Google hesabınız kalkmış olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken noktalar ;

1.       Hesabı kaldırdıktan sonra tekrar ekleyebilirsiniz.

2.       Genellikle yaşanan sorunlardan birisi hesabın mail adresi bilinmeden kaldırılması. Mail adresini unuttuğunuz hesabı kaldırdıktan sonra tekrar ekleyemezsiniz

Google gibi hesaplarınızı kaldırırken Google play oyunlardaki kayıtlar , youtube videolarındaki geçmişler , Google arama geçmişleri , blogger üzerindeki bloglarınız telefonunuzdan kalkacaktır.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bu Yazının Bir Yorumu Var

  1. gülhan Cevapla

    Hocam eline sağlık çok güzel olmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak smm panel