Resimli Anlatım

Ücretsiz PUBG Mobile Sürümü İndir

PUBG Mobile artık ücretsiz olarak tüm bölgelerde oynanıyor. Popüler battle royale oyunu iOS ve Android’de indirilebilir.

PUBG Mobil

Büyük ölçüde popüler PlayerUnknown’s Battlegrounds artık mobil cihazlarda mevcut. Kanada’daki bir dizi beta testinin ardından, PUBG Corp, PUBG’nin ABD de dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde “mobil” versiyonunu kullanıma sunmuştur.

PC oyununun “sadık bir uyarlaması” olarak tanımlanan PUBG Mobile, Steam tarihinin üçüncü en çok satan oyunu olmak için başrolü oynayan oyunla aynı oyun deneyimi sunuyor. PC ve Xbox One sürümleri gibi, PUBG Mobile da giderek küçülen bir harita üzerinde 100 oyuncunun birbirine karşı oynamasını sağlıyor.

Mobil oyun devi Tencent ile işbirliği içinde PUBG’nin mobil versiyonu geliştirildi. Tencent’in Kurumsal Başkan Yardımcısı Chen Jerry, “Yeni ve eski oyuncuların seveceği otantik bir PUBG mobil deneyimi yaratmak için çok çalışıyoruz. Oyuncuların pürüzsüz ve sezgisel bir deneyime sahip olması için bir çok iş kontrollere ve optimizasyona girmiştir.” dedi.

Şu anda sadece kayıt olmuş davetlilerle iOS’ta test aşamasında kullanılabilen Fortnite‘ın yeni yayınlanan mobil versiyonundan farklı olarak, PUBG Mobile, App ve Google Play mağazalarından hem iOS hem de Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir. İndirmek için aşağıdaki linklere göz atın.

PUBG Mobile İndir (iOS)
PUBG Mobile İndir (Android)
PUBG Mobile İndir
 (APK)

PUBG Mobile

PUBG Mobile Sürümü

PUBG Mobile, geçtiğimiz hafta Kanada’da düzenlenen Android ve iOS beta testlerinin ardından sırasıyla 15 ve 16 Mart’ta gerçekleşen “büyük miktarda olumlu geri bildirim” aldıktan sonra yayınlandı. Ancak, Fortnite’ın mobil sürümü diğer sürümlerle çapraz oynama ve çapraz ilerleme özelliği gösterirken, PUBG Mobile da bu mümkün değil gibi görünüyor.

https://indir.gamer.com.tr/fps-oyunlari/42-pubg-indir-playerunknowns-battlegrounds-indir.html

 

Kaynak: https://www.gamer.com.tr/haberler/ucretsiz-pubg-mobile-surumu-indir

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak smm panel