torrent oyun
Genel

Torrent Oyun

2000’li yılların başında bilgisayarların kişisel kullanıma yönelik geliştirilmesi ile bir anda hızlanan video oyun sektörü aradan geçen 20 yılın üstünde halen milyonlarca bilgisayar kullanıcısının favorisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Günün her dakikası hatta her saniyesi Dünya’nın birçok noktasında bilgisayar oyuncuları çeşitli kategorilerde oyun oynamaktadır. Son yıllarda e-spor oyun kavramının iyice hayatımızda yer edinmesi, üst düzey özellikli oyunların ortaya çıkması gibi sebepler dolayısı ile oyun fiyatları oldukça yükseldi. Bazı oyunlar haricinde yerli ve yabancı birçok oyuncu 20 yıllık bu süre içerisinde torrent oyun indirmeleri ile oyun oynamaya devam ettiler.

NEDİR Kİ BU TORRENT OYUN KAVRAMI?

Eşten eşe anlamı olan torrent ağ sistemini anlayabilmek için en kısa yol normal dosya indirmelerinden farklı olarak iki farklı bilgisayar arasında dosyaların herhangi bir merkeze bağlı olmadan dosya takas işlemidir. Örneğin sizin bilgisayarınızda bir yarış oyununun dosyaları bulunmaktadır. Siz kendi bilgisayarınızdan torrent paylaşım ağına katılarak oyunu indirmek isteyen başka kişilerin büyük boyutlu dosyaları daha hızlı indirmesini sağlarsınız. Bu durum sizin indirmek istediğiniz oyunlar için de geçerlidir. Bu paylaşım modeli ile paylaşılan tüm bilgisayar oyunları torrent oyun kavramını oluşturmaktadır.

TORRENT OYUN İNDİR

Uzun yıllar bilgisayar oyunları oynamış ekibimiz 2019 yılının mart ayında açmış olduğu torrent oyun indir sitesi ile bilgisayar oyuncularının erişim sağlamak istediği bilgisayar oyunlarını indirmenize aracılık etmektedir. Sitemizde bilgisayar oyuncularının sevdiği kategoriler ve bu kategorilerde en çok oynanan oyunlar baz alınarak oluşturduğumuz oyun dosyası kaynağı ücretsiz olarak tüm ziyaretçilerimizin kullanımına sunulmuştur. Eğer oyun oynarken adrenalin seviyesinin yükselmesini istiyorsanız aksiyon / macera kategorisindeki oyunları inceleyebilirsiniz. Ya da bir krallık kurmak, şehir kurmak, uzun yol şoförü olmak istiyorsanız strateji / simülasyon kategorisindeki oyunlar oldukça hoşunuza gidecektir. Daha birçok kategoride oyuncuların zevklerine göre oyunları listelemekteyiz.

Sunmuş olduğumuz oyunlarda ilk olarak oyunun konusu, senaryosu ve tanıtımı ile ilgili bilgilendirici metinleri okuyarak oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sonrasında oyunun oynatılabileceği en alt düzeydeki bilgisayar sistemi ile kendi bilgisayar sisteminizi kıyaslayabilirsiniz. Son olarak oyunun görselleri ve oyun indirme linki ile oyuna erişim sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek ilgi alanınıza uygun bir oyun keşfetmek ve indirmek…

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi oyunlar oyna - okey oyna - pastebin cricket çakmak