pes
Genel

PES 2013 İndir

PES 2013 İndirmek istiyorsanız bunu düzgün sitelerden yapmak zorundasınız. Çünkü rastgele bir siteden indirmek istediğinizde, indirme esnasında virüs programları inebileceği gibi oyun esnasında bir takım hata ve garipliklerle de karşılaşabilirsiniz.

Bu konuda yaygın olarak karşılaşılan hatalar şunlardır:

  • PES 2013 çalışmayı durdurdu hatası
  • PES 2013 kurulmadı hatası
  • PES 2013 dosya zarar görmüş veya düzgün kurulmamış hatası

Bu tür bir sorunla karşılaşmamak için indirme yapacağınız siteleri iyi seçmeniz gerekmektedir. Bu konuda indirshop.com u tercih edebilirsiniz. Yıllardır hizmet veren ve PES 2013‘ü indirebileceğiniz bir web sitesidir.
Sitede ayrıca zil sesleri, duvar kağıtları, popüler oyunlar ve değişik teknoloji programlarının indirme linkleri bulunmaktadır.

PES 2013 indirme işlemine geçmeden önce sorunsuz olarak oyunun çalışması için bilgisayarınızdaki minimum sistem gereksinimlerinin ne olması gerektiğine de değineceğim.

Bilgisayarınızın sistemi minimum:

İşletim Sistemi: Windows XP , Windows Vista veya Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya eş değerde çift çekirdekli AMD işlemci
Bellek: 1 GB (xp) / en az 2 GB (windows 7)
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 5 GB olarak belirtiliyor.
Ekran Kartı : Nvidia Geforce 6300 veya ATI Radeon x1200 veya Intel HD graphics 3000
DirectX: Dx 9

Olmalıdır. Aksi takdirde kurulum sonrasında “bilgisayarınız bu yazılımı çalıştırmak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor” şeklinde bir hata alabilirisiniz.

PES 2013 nasıl indirilir ?

Bu konuda birkaç hatırlatma yapmakta yarar vardır:

  • Bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki virüs programı PES 2013  indirmenize engel olabilir. Bu nedenle indirmeye başlamadan önce geçici olarak virüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekebilir.
  • Bilgisayarınızda veya telefonunuzda yeterli boş yer var mı kontrol ediniz.
  • Bilgisayarınızda veya telefonunuzda bekleyen güncelleme var ise bunları yapınız.
  • PES 2013 cihazınızda zaten kurulu ise sonraki indirmelerinizde çakışma nedeniyle sorun olabilir. Gerekirse eskisini kaldırmak gerekebilir.
  • Cihazınızda PES 2013 ile alakalı orjinal olmayan yamalar var ise bunları da kaldırmanız gerekebilir.

Bu hususları yerine getirdikten sonra indirshop.com sitesine girdikten sonra PES 2013 indir (İndirmek için Tıklayın) düğmesine basınız ve yönergeleri takip ederek kurulumu yapınız.

PES 2013 çalışmayı durdurdu hatası

PES 2013 oynarken çalışmayı durdurdu şeklinde bir hata alırsanız muhtemelen ayarlardan Yönetici Olarak Çalıştır ı seçmemişsinizdir. Yönetici Olarak Çalıştır olarak ayarlarsanız sorun çözülebilir.

Bu hatanın diğer sebepleri ise DirectX , ses kartı, ekran kartı gibi aygıtların güncel olmamasıdır. Güncelleme yaparak hatayı giderebilirsiniz.

Son olarak PES 2013 indirmenin ücretsiz olduğunu ve spikerin Türkçe konuşması için bir program daha indirmek gerektiğini belirteyim.

Ayrıca PES 2013 Türkçe Spiker indirmek için de tıklayın.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak smm panel