Nvidia denetim masası indir
Resimli Anlatım

Nvidia denetim masası indir

Bilgisayarınızda Nvidia ekran kartı olmasına rağmen masa üstünde sağ a tıklayınca Nvidia denetim masası yok veya açılmıyor ise kendi sitesinden nvidia denetim masası indirmek gerekiyor.  Nereden ve nasıl indirileceğini kısaca anlatacağım.

Ama öncelikle bilgisayarımızdaki ekran kartı Nvidia mı, tipi numarası nedir onu öğrenelim. Çünkü indirme yaparken buna uygun sürücü indiriyoruz.

Bilgisayarımızdaki mevcut ekran kartının ne olduğunu öğrenmek için Bilgisayarım sembolünde sağ a tıkladıktan sonra açılan kutucukta “Özellikler” e basıyoruz.

Nvidia denetim masası indir

Aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır. O sayfada “Aygıt” Yöneticisi” ne tıkladıktan sonra açılan sayfada “Görüntü bağdaştırıcıları” nın hemen hizasındaki küçük oka tıklayınca ekran kartı gözükecektir.

Nvidia denetim masası indir

Ekran kartının tip, seri ve ürün numarasını not ediyoruz.

Nvidia denetim masası nasıl indirilir ?

Şu linke tıklayınca açılan ekranda Nvidia ekran kartının bilgilerini seçiyoruz.

Nvidia denetim masası indir

İşletim sistemini de seçmemiz gerekiyor. Windows 7,8,10 veya başka seçenekler mevcuttur. Dil olarak da Turkish seçiyoruz ve Aramaya Başla ya basıyoruz.

Nvidia denetim masası indir

Aşağıdaki gibi bir sayfa gelecek. Kabul et ve Yükle’ye basınca indirme süreci başlayacaktır. Adımları takip ederek indirme işlemini tamamlıyoruz.

Nvidia denetim masası indir

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

protez saç cricket çakmak muhasebe programları