instagram
internet

Instagram takipçi arttırma taktikleri

İnstagram’da takipçilerinizi hızlı bir şekilde artırmak için aşağıda yer alan stratejiyi izlemeli ve emek vermelisiniz. Buna alternatif olarak instagram takipçi satın almak da bir çözümdür.

Paylaşımlarda hashtag kullanın

Paylaşımlarda hashtag kullanmak paylaşımınızın daha geniş kitleler tarafından görülmesi sağlar. Fakat abartılı hashtag kullanımı ters tepebilir. En fazla 8 veya 10 hashtag kullanmak gerekir.

Hashtag seçimi yaparken gündemi takip etmek ve popülaritesi olan konuları tespit edebilmek önem taşımaktadır.

Paylaşımlarınız alakalı olsun

İnsanların sizi takip etmesi için belli bir konuda kaliteli içerikler ürettiğinizi görmeleri gerekir. Her telden, bir gün araba, öbür gün sağlık, başka bir gün kadın erkek ilişkileri konularında paylaşım yapmanız durumunda insanlar sizi ciddiye almayacaktır.

Kendinize bir konsept ve olaylara bakış açısı belirleyin ve sürekli benzer konularda kaliteli paylaşımlar yapmaya çalışın.

Paylaşımlarınızı düzenli yapın

Günde onlarca paylaşım yapmak da bir hafta hiç paylaşım yapmamak da takipçi sayısını düşüren etkenlerdir. Kendinize bir paylaşım sıklığı belirleyip düzenli olarak paylaşım yapmak İnstagram’da takipçi sayısınını artıracağı gibi takipçilerin sadakatlarini de artıracaktır.

Filtre ve efektlerden yararlanın

İnsanlar Instagram‘a can sıkıntısına giriyorlar ve farklı ve eğlenceli paylaşımlara önem veriyorlar. Paylaşımları kaliteli hale getirmenin etkili bir yöntemi fotoğraflara filtre ve efekt uygulayarak onları daha dikkat çekici hale getirmektir.

Beğeni ve takipçi satın alın

Satın alacağınız beğeni ve takipçiler elbette pasif ve boş hesaplardan olacaktır. Bir süre sonra İnstagram bunları hesabınızdan kademeli olarak temizleyecektir. Fakat insanlarda çok takip edileni takip etmek, çok beğenileni beğenmek dürtüsü olduğu için gerçek takipçi sayısını artırmak için instagram beğeni satın alabilirsiniz.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi pastebin cricket çakmak