instagram
internet

Günlük 50 Bin ciro yapan TRmedya Türkiye’nin en çok paket satışı yapan sitesi oldu !

İnstagram takipçi satan sitelerin sayısı son zamanlarda oldukça fazla. Durumun böyle olması bir anlamda hizmet satın alacak kişiler tarafından iyi karşılansa da bazı olumsuzlukları da bulunmuyor değil. Hizmet kalitesinde istenilen seviyenin bulunmaması ve benzeri birçok sebepten dolayı takipçi satın alan birçok kişi forumlarda ciddi şikayetlerini dile getiriyor.

Takipçi satın almak isteyen ve bu anlamda zarar görmek istemeyen hesap sahipleri ciddi şekilde hizmet veren kaliteli bir site arayışındalar. Tam da piyasa da bu şekilde bir sıkıntının olduğu ile ilgili çok fazla yorum yapılırken TRmedya takipçi satın almak isteyenlere ilaç oldu.

Vermiş olduğu kaliteli hizmet sebebiyle site oldukça büyük bir başarıya imza attı. Günlük 50 Bin ciro yapan TRmedya Türkiye’nin en çok paket satışı yapan sitesi oldu. Başarısının arkasında ki sır ise çok gizli ve ulaşılması imkansız bir şey değil. Firma kurulduğu ilk günden bu yana kalitesinden asla taviz vermeden çok ciddi ve kurumsa bir şekilde hizmet veriyor. Müşterilerine her konu da 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteli Paketler Uygun Fiyatlar

TRmedya satış politikası da son derece müşteri memnuniyetine endekslenmiş bir durumda. İlan etmiş olduğu paketlerin sürekli arkasında duran firma fiyatlarda da piyasayı allak bullak ediyor. Sunmuş olduğu kaliteli hizmetin bedelini en makul bir şekilde tutan firmanın tek hedefi müşteri memnuniyeti.  Sitede bulunmakta olan dikkat çeken takipçi satışları ise şu şekilde;

  • Instagram Takipçi Hizmetleri 500 Garantili Türk Takipçi 40 TL (%100 Garantili)
  • Instagram Takipçi Hizmetleri 3000 Garantili Türk Takipçi 210 TL (%100 Garantili)
  • Instagram Takipçi Hizmetleri 500 Garantili Türk Takipçi 25 TL (%90 Garantili)
  • Instagram Takipçi Hizmetleri 3000 Garantili Türk Takipçi 150 TL (%90 Garantili)
  • Instagram Takipçi Hizmetleri 100 Karışık Takipçi 10 TL
  • Instagram Takipçi Hizmetleri 2000 Karışık Takipçi 50 TL
  • Instagram Takipçi Hizmetleri Başlangıç İşletme Paketi 5000 takipçi 320 TL
  • Instagram Takipçi Hizmetleri Orta İşletme Paketi 10000 takipçi 650 TL
  • Instagram Takipçi Hizmetleri Büyük İşletme Paketi 20000 takipçi 1300 TL

İnstagram Paket Almak isteyenler : https://trmedya.co/instagram-takipci-hizmetleri/ Bakabilir ve satın alabilir.

Olarak piyasanın çok üzerindeki kaliteyi oldukça makul fiyatlara sunmaktadır. Sitede farklı birçok çeşit paket de bulunmaktadır.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Axen izmir Televizyon Servisi cricket çakmak smm panel