Connected2.me hesap silme linki
internet

Connected2.me hesap silme linki

Connected2.me isim, adres, eposta veya başka kişisel bilgilerinizi gizli tutarak sadece belirlediğiniz bir kullanıcı adı ile internet ortamında sohbet etme platformudur.

Neden Connected2.me ?

İnternet dünyasında birçok sohbet ve paylaşım ortamı var. İnsanların  connected2.me yi tercih etmelerinin en önemli sebebi kimliğinin tamamen gizli kalmasıdır. Böylelikle insanlar attığı mesajlar nedeniyle insanların “yargılayıcı” sözlerini umursamazlar, çünkü kim oldukları belli değildir.

Peki insanlar connected2.me yi silmek istiyorlar ?

Bunun cevabı çok basit: Sıkılıyorlar ! Bir şeyler paylaşıyorsunuz, sizi hiç kimse tanımıyor, başlarda eğleniyorsunuz ama sonraları boşa vakit harcıyorsunuz gibi geliyor.

Sizi beğenenler, aslında kimi beğendiğini bilmiyorlar, daha da önemlisi buradaki sohbetlerin fiziksel bir karşılığı yok. Birilerine mesaj atarak sadece havanda su dövüyorsunuz, kurduğunuz sahte arkadaşlıklar genellikle gerçeğe dönüşmüyor…

Connected2.me hesap silme linki

Aslında kullanıcılar doğrudan hesaplarını silemiyorlar sadece donduruyorlar. Dondurulan hesap bir süre sonra kendiliğinden siliniyor.

Eğer Connected2.me hesabınızı silmeye kararlı iseniz silmeden önce fotoğraflarınızı, mesajlarınızı vs size ait her şeyi temizlemeniz iyi olur. Çünkü internet ortamında tamamen güvenli bir ortam yoktur. Birileri bir gün sildiğinizi sandığınız Connected2.me hesabınıza sızıp bilgilerinize erişebilir.

Connected2.me hesabınızı dondurmak için profilinize giriniz ve sağ üst köşede bulunan çark sembolüne basınız. Bu sembol Ayarlar Menüsünün sembolüdür.

Ayarlar sayfası açılınca en altta Hesabımı dondur seçeneğini göreceksiniz. Ona basmadan önce Konuşmaları sil seçeneğinden ilerleyerek konuşmalarınızı silmek isteyebilirsiniz. Hesabınızı dondurmak için konuşmalarınızı silmek zorunda değilsiniz ama içeriğinde sıkıntı yaratabilecek hakaret tarzı şeyler var ise silseniz iyi olur. Çünkü siz hesabınızı dondursanız dahi mahkemeye verilirseniz bunlar ortaya çıkacaktır.

Connected2.me hesap silme linki

Hesabımı dondur a basında 4 seçenekten oluşan bir anket gelecek. Herhangi bir seçeneği işaretleyebilirsiniz.

Daha sonra hesabını dondurmak istediğine emin misin ? diye soracaktır. Hesabımı dondur a basınız.

Böylece connected2.me hesabınız dondurulmuştur. Bir daha hesabınıza girmezseniz silinmiş kabul edebilirsiniz.

Connected2.me hesap dondurunca ne olur ?

Profilinizi ve sizinle ilgili şeyleri diğer kişiler göremez. Yani hesabınızı tekrar aktive etmezseniz Connected2.me ortamında “görünmez” olursunuz.

Connected2.me dondurulan hesabı açma

Diyelim ki bir süre sonra hesabınızı dondurduğunuza pişman oldunuz ve hesabı yeniden açmak istiyorsunuz. Bu takdirde sanki hesabınızı hiç dondurmamış gibi kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Yani  dondurulan hesabı açmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Connected2.me hesabı dondurunca mesajlar silinir mi

Connected2.me hesabı dondurunca mesajlar silinir . Dondurulan hesabınızı yeniden aktive ettiğinizde eski konuşmalarınızın silindiğini göreceksiniz.

Connected2.me silinen mesajları geri getirme

Silinen mesajları geri getirme seçeneği bulunmamaktadır.

Connected2.me kullanıcı adı değiştirme

Connected2.me kullanıcı adı değiştirme seçeneği bulunmamaktadır.

Connected2.me anonim bulmak mümkün mü ?

anon bulma, anon bulucu, anonymous finder tarzı programlarla anonim bulunamaz. Bu tür programları veya uygulamaları indirmeniz kişisel verilerinizin güvenliği açısından risktir.

Elinizde anonim ile alakalı ciddi suç kanıtları var ise bunları savcılığa vererek dava açılmasını sağlayabilirsiniz.

Fakat savcıya sunacağınız deliller ciddi delil olmalıdır. Örnek verirsek:

Birisi sizin adınızı, resminizi, adresinizi, telefon numaranızı connected2.me de sağa sola dağıtmış, çocuk tacizcisi, terör örgütü mensubu olduğunuzu iddia etmiş ve sizi her gün yüzlerce kişi tehdit ediyor.  Hatta bu nedenle saldırıya uğramışsınız.

Suç unsurları oluştuğunda diğer delillerle birlikte Connected2.me den aldığınız ekran görüntülerini Cumhuriyet Savcılığına iletirseniz, dava açılabilir. Mahkeme Connected2.me den size karşı suç işleyen anonim in bilgilerini isteyecektir. Bu durumda Connected2.me anonim in bilgilerini mahkemeye iletecektir.

Windows güncellemeleri sonrası bazı ayarlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen konu içerisinde mevcut Windows sürümüyle uyumlu olmayan durumla karşılaştığınızda, bize yardımcı olmak için sorunla alakılı yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

cricket çakmak